Recenzja 24-calowego monitora AUZAI: uprość technologię

Recenzja 24-calowego monitora AUZAI: uprość technologię

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, szkołę czy rozrywkę, potrzebujesz i zasługujesz na świetny monitor komputerowy. 24-calowy monitor AUZAI udaje monitor, którego szukałeś. Ten monitor AUZAI, od służenia jako drugi ekran do laptopa, po wymianę starego monitora, został zaprojektowany, aby pomóc Ci cieszyć się czasem spędzanym przed ekranem. Jak dobrze to działa? Miałem okazję sam to wypróbować.

Podsumowanie funkcji

24-calowy monitor AUZAI jest stylowy i świetnie wygląda na każdym biurku, jednocześnie optymalizując wrażenia wizualne. 24-calowy ekran jest idealnym zamiennikiem mniejszych ekranów laptopów, dzięki czemu nie zmrużysz oka ani nie powiększysz wszystkiego.

Funkcje recenzji 24-calowego monitora Auzai

Ponieważ codziennie spędzam wiele godzin pracując przy komputerze, potrzebuję monitora komputerowego, który pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu. Monitor AUZAI posiada antyodblaskowy, podświetlany diodami LED wyświetlacz. Monitor 1080p redukuje również migotanie, aby jeszcze bardziej zmniejszyć zmęczenie oczu. Redukuje również szkodliwe niebieskie światło, co oznacza, że ​​po późnej pracy można lepiej zasnąć.

Ciesz się znacznie płynniejszym obrazem bez rozmazań dzięki temu monitorowi 75 Hz. Ekran 1080p FHD z rozdzielczością 1920 x 1080 zapewnia wyraźne i ostre wrażenia wideo.

Monitor PC musi być szeroko obsługiwany, a monitor AUZAI oferuje nie tylko połączenie HDMI, ale także port VGA. To znacznie ułatwia podłączenie go do komputera stacjonarnego, laptopa, a nawet przenośnego monitora.

Porty przeglądu monitora komputera Auzai

Coś, co osobiście doceniam, to możliwość pochylania monitora bez odblasków. Przechyl go do przodu do 25 stopni lub do tyłu do 35 stopni. Panoramiczny wyświetlacz 178 stopni wygląda świetnie pod każdym kątem i ma niezwykle wąską ramkę z trzech stron, co zapewnia bardziej jednolity wygląd.

W ramce

Wszystko jest bezpiecznie zapakowane w 24-calowy monitor AUZAI. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, jest dołączone, chyba że potrzebujesz kabla VGA.

Recenzja 24-calowego monitora Auzai w pudełku

Podstawa monitora AUZAI, przewód zasilający i kabel HDMI są dołączone. Zaskakujące jest to, że nie jest to krótki kabel, jakiego doświadczyłem w przypadku niektórych monitorów, więc będzie działał dobrze na komputerze stacjonarnym, a nawet w konfiguracji w stylu prezentacji.

Czytać  Przegląd projektora Wi-Fi Dr. J. Professional AK-40

Oczywiście jest też sam monitor, który jest zapakowany z dala od innych komponentów, aby uniknąć zarysowań.

Monitor Auzai 24-calowy monitor w pudełku

Konfiguracja monitora AUZAI

Proces konfiguracji 24-calowego monitora AUZAI jest tak prosty, jak się wydaje. Przejrzałem instrukcje, aby upewnić się, że niczego nie brakuje, ale monitor jest gotowy do użycia w ciągu zaledwie kilku minut.

Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć stojak. Gdy dociskasz uchwyt w kierunku podstawy, zamiast tego usłyszysz kliknięcie. Jeśli masz problem, popchnij klapkę pod podstawą na bok, aby ułatwić wyrównanie wszystkiego.

Recenzja stojaka na monitor komputerowy Auzai

Następnie musisz wsunąć monitor na stojak. Bardzo polecam, aby ktoś Ci w tym pomógł. W przeciwnym razie próba idealnego ustawienia monitora komputera jest nieco uciążliwa. Można to zrobić, ale przyznaję, że z drugą osobą jest o wiele łatwiej.

Z tyłu monitora znajduje się żółta strzałka wskazująca, gdzie dokładnie należy włożyć podstawę. Gdy będzie pewne, zatrzaśnie się na miejscu. Aby zdjąć monitor ze stojaka, wystarczy nacisnąć żółtą strzałkę, aby zwolnić monitor. Monitor można również umieścić na uchwycie ściennym, który nie jest dołączony.

Gniazdo wspornika wersji monitora komputera Auzai
Załączony przegląd monitora komputera Auzai

Instrukcja obsługi zaleca podłączenie monitora do komputera, gdy oba urządzenia są wyłączone. Do podłączenia adaptera AUZAI do monitora potrzebne będzie wolne gniazdo zasilania.

Podłącz kabel HDMI lub VGA między monitorem a urządzeniem, z którym jest używany. Następnie podłącz zasilacz i podłącz go. Na koniec włącz komputer lub inne urządzenie. Wszystkie porty są łatwo dostępne z tyłu monitora.

24-calowe porty testowe monitora Auzai

Nie miałem problemu z natychmiastowym rozpoznaniem monitora przez komputer. Łatwo było przedłużyć mój obecny ekran, użyć monitora AUZAI jako drugiego ekranu, a nawet użyć go jako zamiennika pełnego ekranu.

Przyciski menu znajdują się na tylnej krawędzi w łatwo dostępnym miejscu. Ponieważ monitor nie jest ekranem dotykowym, będziesz musiał ich używać, aby uzyskać dostęp do menu, poruszać się po opcjach i dostosowywać ustawienia.

Przyciski przeglądania monitora komputera Auzai

Istnieje wiele opcji menu do nawigacji. Przyciski są nieco sztywne, ale gdy się do tego przyzwyczaisz, są łatwe w użyciu.

Menu przeglądania monitora komputera Auzai

Spojrzenie na wydajność

Bardzo chciał sprawdzić, czy antyodblask naprawdę działa. Monitory, które to obiecują, zwykle nadal mają problemy. Jednak gdy tylko pojawił się ekran mojego laptopa, zauważyłem zero odblasków. W rzeczywistości była to zauważalna różnica w blasku mojego laptopa i 24-calowego monitora AUZAI.

Auzai 24-calowy monitor do przeglądu ekranu laptopa

Przetestowałem monitor z moimi zwykłymi plikami i stacjami roboczymi bez żadnych problemów. Po całym dniu pisania nie miałem typowego zmęczenia oczu i lekkiego bólu głowy, które dostaję podczas zbyt długiej pracy na laptopie bez przerwy, tak jak powinienem.

Czytać  Recenzja słuchawek hybrydowych Tronsmart Apollo Q10 z aktywną redukcją szumów

Oczywiście musiałem to również przetestować, oglądając YouTube, film, który miałem na swoim laptopie i grę online. Nie miałem żadnych problemów z rozmyciem lub częstotliwością odświeżania. W rzeczywistości jakość obrazu wyglądała tak samo dobrze jak w moim telewizorze.

Swoją recenzję rozpocząłem od ustawienia monitora w pozycji pionowej. Chciałem też sprawdzić, jak dobrze monitor komputera wygląda przechylony. Nachylenie monitora komputera nie wymaga dużego nacisku, ale na pewno nie ruszy się, dopóki go nie poruszysz.

24-calowy monitor Auzai odchylany

Sama podstawa posiada gumowe uchwyty zapobiegające ślizganiu. Monitor można łatwo przewrócić, ponieważ jest ciężki na górze, ale nie ślizga się po śliskim biurku.

Końcowe przemyślenia

Bardzo podobało mi się recenzowanie 24-calowego monitora AUZAI. Był łatwy w konfiguracji, obraz wyglądał niesamowicie i faktycznie spełniał obietnice przeciwodblaskowe, zmniejszone migotanie i zmniejszone zmęczenie oczu wywołane światłem niebieskim.

Ostateczna recenzja 24-calowego monitora Auzai

Chociaż chciałbym, aby monitor miał wbudowane głośniki, zdecydowanie mogę bez nich żyć i zamiast tego użyć głośnika Bluetooth. W przeciwnym razie jest świetnym dodatkiem do każdego biura domowego lub biznesowego.

Możesz spróbować 24-calowy monitor AUZAI za jedyne 149,99 $.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?