Przegląd systemu bezprzewodowego nagrywania mikrofonu Bietrun

Przegląd systemu bezprzewodowego nagrywania mikrofonu Bietrun

Bezprzewodowy system mikrofonowy Bietrun to wszechstronny mikrofon lavalier i system transmisji bezprzewodowej, odpowiedni zarówno do telefonów, jak i aparatów fotograficznych. Potrzebujesz samodzielnego systemu nagrywania? Czy nie jest już w Twoim telefonie i aparacie? Zgłębiamy te pytania i przedstawiamy nasze wrażenia z systemu Bietrun w tej recenzji.

Zalety mikrofonu lavalier

Dźwięk to jedno z największych wyzwań podczas vlogowania. Aparaty i telefony mają rozsądne mikrofony, ale są notorycznie małe i proste i tkwią w aparacie. Oznacza to, że ma zły dźwięk. Mikrofon może mieć w połowie przyzwoitą jakość, ale nie to jest przyczyną spadku jakości. Winna jest odległość między mikrofonem a ustami.

Zbyt dużo powietrza między mikrofonem a ustami oznacza, że ​​odbierasz dużo dźwięków otoczenia odbijających się w pomieszczeniu, a bardzo niewiele trafia bezpośrednio do mikrofonu. Idealnym rozwiązaniem jest mikrofon lavalier, mały mikrofon przymocowany do ubrania i bliżej ust, tak jak to, co widzisz w telewizji. To jest zaleta systemu Bietrun.

Dźwięk bezprzewodowy

ten Bezprzewodowy mikrofon nagrywający Bietrun Składa się z dwóch głównych części: nadajnika i odbiornika. Forma jednostek przypomina mi pager z lat 80-tych lub odtwarzacz MP3 z grubym klipem: dwa małe pudełka wielkości pudełka z nicią dentystyczną.

Bietruń Bezprzewodowe Wszystkie

Nadajnik posiada zaczep do paska lub ubrania, wbudowany mikrofon, porty mikrofonu zewnętrznego, port ładowania USB-C oraz przyciski do konfiguracji za pomocą małego podświetlanego, kolorowego ekranu LCD z przodu. Odbiornik to to samo pudełko, ale bez wewnętrznego mikrofonu; zamiast tego ma port słuchawkowy i wyjście audio za pomocą krótkiego kabla, który biegnie do wejścia telefonu lub aparatu. Za pomocą przycisków sterujących możesz zmienić głośność mikrofonu i kanał transmisji, na wypadek, gdybyś używał więcej niż jednego.

Kable bezprzewodowe Bietrun

W pudełku znajduje się również wybór kabli wyjścia audio i mikrofon w stylu lavalier z zewnętrznym klipsem do krawata, podwójny kabel ładujący USB-C (do ładowania obu pudeł jednocześnie) oraz torba do przenoszenia. Kable są wyraźnie oznaczone, aby odróżnić, które są przeznaczone do telefonów, a które do kamer, ponieważ okablowanie złączy jest inne dla tych portów. Jeśli dostaniesz niewłaściwy kabel, nie będzie słychać żadnego dźwięku.

Czytać  Przegląd kamery internetowej Mosonth 60FPS 1080P

Na marginesie muszę wspomnieć, że nie bardzo podobał mi się styl jednostek. Uważam, że są nieco tandetne i przestarzałe, ale może to być również związane z ceną. Nie są straszne, po prostu nie są piękne.

Z bliska i osobiście

Na tańszym końcu rynku produktów audio różnica w jakości może być bardzo zróżnicowana i nie być opłacalna. Wszystko zależy od jakości i ceny komponentów, w tym przypadku kapsuł mikrofonowych i obwodów transmisyjnych. Nie będąc w stanie rozebrać jednostek, nie mogę powiedzieć, co jest w środku, tak naprawdę mogę tylko powiedzieć, jaka jest jakość, jaką zapewniają.

Mikrofon bezprzewodowy Bietrun

Za pomocą przycisków z boku urządzenia można regulować głośność, a przycisk konfiguracji umożliwia zmianę kanału za pomocą menu na małym, podświetlanym kolorowym ekranie LCD.

Bezprzewodowe porty boczne Bietruna

Podczas testów z iPhonem jakość nagrywania była lepsza niż z wbudowanym mikrofonem, myślę głównie dlatego, że mikrofon potrafił być znacznie bliżej moich ust, nawet gdy telefon i nadajnik były oddalone od siebie o metr. Niekoniecznie było wyraźniejsze, ale na pewno było bliżej i trochę ładniej na dole. Jakość nagrywania bez mikrofonu na iPhonie jest lepsza i znacznie bardziej ambientowa. Mikrofon znacznie poprawia brzmienie Twojego głosu i sprawia, że ​​brzmi on znacznie bardziej profesjonalnie.

Bezprzewodowe porty górne Bietruna

Będąc bezprzewodowym, odbiornik odbierał trochę zakłóceń z pobliskiego laptopa, a sam telefon ma tendencję do dodawania od czasu do czasu elektromagnetycznych kleszczy. Również podczas ustawiania głośności wejściowej i wyjściowej (dlaczego są oba?) Używając przycisków na urządzeniu, wydawało się, że nie ma dużego zakresu głośności, ale wydaje się, że pozwala to na niegrzeczną manipulację poziomami wejściowymi. .

Jest prosty w obsłudze i nieco podstawowy, ale aby wykonać zadanie za niewielką kwotę, jest to bardzo wydajna, niewielka konfiguracja bezprzewodowa.

Brzmienie wyłączone

ten Bezprzewodowy mikrofon nagrywający Bietrun Nie jest to najlepszy mikrofon bezprzewodowy, jakiego używałem, ponieważ istnieje wiele droższych opcji bezprzewodowego dźwięku od znanych producentów. Ale za cenę 69,99 USD wcale nie jest źle.

Czytać  Recenzja korektora postawy CZUR Mirror AI: najlepsza postawa w ciągu 7 dni

Czy ten artykuł jest przydatny?