Przegląd słuchawek EarFun Free 2

Przegląd słuchawek EarFun Free 2

Mówiłem, że gdybym nie miał AirPods, EarFun byłyby moimi słuchawkami. Naprawdę mi się podobały, gdy recenzowałem je powyżej. To sprawiło, że byłem bardzo podekscytowany wypróbowaniem nowych słuchawek EarFun Free 2. Dowiedz się w tej recenzji, jak sobie radzili.

Konfiguracja słuchawek EarFun Free 2

Earfun za darmo 2 Unboxing

ten Słuchawki EarFun Free 2 wysyłaj wszystko, czego oczekujesz od nich:

  • Słuchawki
  • Etui ładujące
  • Kabel ładujący USB-C na USB-A
  • 2 inne rozmiary nauszników
  • Instrukcja obsługi

Regulacja słuchawek EarFun Free 2

W przeciwieństwie do wielu popularnych słuchawek EarFun Free 2 nie ma zwisającego wspornika. Cała słuchawka mieści się w uchu. Moje prawe ucho było w porządku, to lewe ucho sprawiało mi problemy. Po godzinie użytkowania bolało mnie ucho, ale gdy się pochyliłem, odpadło.

Earfun Free 2 w uchu

Wypróbowałem większą końcówkę douszną, ale nie wyglądała na zbyt bezpieczną, ale przestała boleć. Wygląda na to, że te słuchawki są za duże dla moich uszu.

Parowanie słuchawek EarFun Free 2

Earfun Free 2 otwarte etui

Miałem problemy z dopasowaniem moich najnowszych słuchawek EarFun, ale nie EarFun Free 2 Earbuds. Zostały one sparowane bardzo łatwo, w zwykły sposób, w jaki paruje każde urządzenie Bluetooth.

Słuchawki bezpłatne 2 Bluetooth

Chociaż słuchawki zostaną sparowane z wieloma urządzeniami, należy je sparować ponownie za każdym razem, gdy zmienisz urządzenie. To nie jest niezwykłe w przypadku słuchawek; jednak jest to ból.

Korzystanie ze słuchawek EarFun Free 2

Wiele słuchawek ma ten sam rodzaj sterowania dotykowego, w którym sterowanie nimi odbywa się za pomocą wielu stuknięć i długich stuknięć w prawą lub lewą słuchawkę douszną. Ponieważ mam dłuższe włosy, nie jest to dla mnie najlepsze, ponieważ moje włosy przeszkadzają.

Sterowanie dotykowe Earfun Free 2

Jednak sterowanie dotykowe EarFun Free 2 działa tak samo dobrze, jak każde inne. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozpoczęcie odtwarzania, zatrzymanie, następny utwór, odebranie połączenia itp., Dotyk działa tak samo dobrze, jak każdy inny.

Czytać  Przegląd słuchawek bezprzewodowych Tronsmart Apollo Air +

Dźwięk ze słuchawek EarFun Free 2

Powiem, że najbardziej imponującą cechą słuchawek EarFun Free 2 jest jakość dźwięku. To jest całkiem fantastyczne. Są to pierwsze wkładki douszne, które wypróbowałem, które nie odpowiadają jakości AirPods i stanowią ułamek ceny. Jednak gdy nie pasują idealnie do moich uszu, dźwięk może ucierpieć.

Earfun Free 2 Sound2

Przełożyłem słuchawki przez test oceny dźwięku w słuchawkach, i muszę powiedzieć, że zdały z wielkim sukcesem. Zakres wysokich częstotliwości nie działał dobrze, ale powiedział również, że nasza zdolność słyszenia tego zakresu może się zmniejszyć wraz z wiekiem, a mam 57 lat, więc to może to wyjaśniać. W przypadku testu obuusznego patrzyłem przez ramię, szukając, kto uderza wokół mnie, i to pomimo świadomości, że poddaję słuchawki temu testowi.

Earfun Bezpłatne 2 zbliżenie

Słuchawki mają też funkcję redukcji szumów i niską latencję. Tego ostatniego nie próbowałem, ponieważ nie nadawał się do sytuacji, w których korzystałem ze słuchawek. Ale kiedy udało mi się dobrze dopasować, okazało się, że redukcja szumów działa dobrze.

Noszę słuchawki, kiedy idę, więc nie chcę blokować WSZYSTKIEGO hałasu, ale fajnie, jeśli można wyciszyć hałas uliczny, aby nie przegapić niczego podczas słuchania audiobooka.

Jedną z rzeczy, których brakowało mi w słuchawkach EarFun, jest wykrywanie w uchu. Niektóre aparaty słuchowe przestaną działać po wyjęciu jednego lub obu aparatów słuchowych z uszu. EarFuns nie. Zatrzymałem się, żeby porozmawiać z sąsiadami i zdjąłem słuchawki. Kiedy wróciłem do spaceru, stwierdziłem, że audiobook ciągnął się beze mnie.

Ładowanie słuchawek EarFun Free 2

Świetną cechą słuchawek EarFun Free 2 jest to, że można je ładować na dwa sposoby. Podczas gdy słuchawki ładują się w etui, jak większość w dzisiejszych czasach, nie liczę tego, mam na myśli dwa sposoby ładowania etui. Ładuje się za pomocą kabla USB-C. Można go również ładować na bezprzewodowej podkładce ładującej.

Earfun za darmo 2 ładowanie

Instrukcja obsługi mówi, że między obudową a słuchawkami dostaniesz 30 godzin odtwarzania. Całkowicie je naładowałem, kiedy po raz pierwszy je otrzymałem, używałem ich przez noc, ładowałem rano i używałem ich od 45 minut do godziny każdego dnia. Nie musiałem ponownie ładować, a to było prawie dwa tygodnie temu.

Czytać  Recenzja zmodyfikowanego kontrolera PS5 MegaModz

Końcowe przemyślenia

ten Słuchawki EarFun Free 2 są już dostępne ze zniżką za jedyne 41,99 USD.

Myślę, że to kradzież oparta wyłącznie na jakości dźwięku. Jedyne negatywy to głośność i brak detekcji w uchu. Jeśli możesz bez nich żyć, być może znalazłeś nowe słuchawki.

Czy ten artykuł jest przydatny?