Przegląd słuchawek bezprzewodowych Tronsmart Apollo Air +

Przegląd słuchawek bezprzewodowych Tronsmart Apollo Air +

Niedawno przyjrzałem się różnym produktom Tronsmart i stwierdziłem, że są całkiem dobre, biorąc pod uwagę ich rozsądną cenę. Tak więc otrzymałem nowe słuchawki Tronsmart Apollo Air + z dużym wyprzedzeniem, bardzo polubiwszy oryginalny model Apollo Air. Rzućmy okiem na najnowsze wkładki douszne w tej recenzji i przetestujmy je.

Ulepszony zestaw

ten Tronsmart Apollo Air + Słuchawki bezprzewodowe są rozwinięciem oryginalnych jednostek Apollo Air z pewnymi ulepszeniami. Oczywiście, podobnie jak większość nowoczesnych słuchawek, są to bezprzewodowe słuchawki oparte na technologii Bluetooth 5.2, które umożliwiają bezprzewodowe połączenie z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, które odtwarza dźwięk. Zgodnie ze specyfikacją, urządzenia zawierają hybrydową aktywną redukcję szumów o pełnej częstotliwości, co oznacza, że ​​możesz słyszeć w hałaśliwym otoczeniu.

Etui Tronsmart Apollo Airplus Packshot

Podstawą słuchawek jest popularny układ Qualcomm QCC3046, podobnie jak jego większy brat, Apollo Air, z tą samą technologią dekodowania dźwięku aptX. Wszystko to jest równoznaczne z zastrzeżonym kodekiem do strumieniowego przesyłania wysokiej jakości dźwięku z bardzo niskimi opóźnieniami, dzięki czemu nie ma dostrzegalnych przerw między uruchomieniem odtwarzania a słuchaniem muzyki.

Podobnie jak zwykły model Air, te słuchawki mają wykonany na zamówienie sterownik grafenowy, który zapewnia lekki, głośny i czuły dźwięk. Słuchawki mają po każdej stronie trzy mikrofony do dzwonienia na telefon lub aplikacje społecznościowe.

Tronsmart Apollo Airplus Twobud

Są to w większości te same funkcje, co Air, ale co oznacza „plus”? Po pierwsze, są wyposażone w ładowanie USB-C, takie jak Air, ale z dodatkową opcją bezprzewodowego ładowania etui ładującego. Następnie mają czujnik, który może stwierdzić, czy urządzenie jest w twoim uchu i odpowiednio je włącza i wyłącza. Wreszcie masz akcesoria, w postaci dodatkowych poduszek nausznych i małej torby do przechowywania etui i ochrony przed zarysowaniem w torbie lub kieszeni. Czy dodatki są warte dodatkowych pieniędzy?

Korzystanie ze słuchawek Tronsmart Apollo Air +

Recenzja słuchawek jest oczywiście uporczywie subiektywnym doświadczeniem, chyba że masz przy sobie dużo sprzętu testowego. Wszyscy mamy różne poziomy ostrości dźwięku, a im jesteś starszy, tym więcej tracisz na wysokim końcu. Jest jednak kilka rzeczy, które możemy obiektywnie zweryfikować, przynajmniej w miarę możliwości.

Otwarta obudowa Tronsmart Apollo Airplus Budsout

W moich uszach te słuchawki brzmią dobrze i sprawdziłem swoją własną playlistę utworów testowych Spotify, na którą głosowali profesjonalni technicy dźwięku i inżynierowie nagrań. Są to utwory, które grają profesjonaliści, aby przetestować sprzęt audio. Przeglądając tę ​​listę i szeroką gamę stylów muzycznych, które zawiera, mogę zweryfikować, że te słuchawki oferują bardzo dobry poziom basów i wysokich tonów. Wszystkie utwory brzmiały bogato, kompletnie i szczegółowo.

Czytać  Recenzja inteligentnego plecaka TAJEZZO PZ5

W poszukiwaniu czegoś bardziej rygorystycznego przeprowadziłem również standardowy test dźwięku w słuchawkach. Podczas tego testu bas był satysfakcjonująco oddany przy 20 Hz, a góra przy około 15 kHz. To testuje zarówno moją zdolność słyszenia wysokich częstotliwości, jak i zdolność słuchawek do odtwarzania dźwięku, ale nadal robi wrażenie. Przypuszczam, że jeśli twój słuch jest lepszy niż mój, mógłbym wykryć jeszcze więcej na wyższym końcu, ale 10-15 Khz nie jest zły. W każdym razie wadą większości słuchawek nie jest góra, ale dół; W tanich słuchawkach zawsze brakuje basu, ale te nie.

Otwarta obudowa Tronsmart Apollo Airplus

Test stabilności sterowników (próba upuszczenia ich przy bardzo niskich częstotliwościach) nie powodował hałasu na przetwornikach grafenowych, a dźwięk był płynny przez cały czas, co oznacza, że ​​są zbudowane tak dobrze, jak wyglądają. Przetworniki również są idealnie dopasowane, ponieważ nawet podczas testów polaryzacji nie było żadnego odchylenia od środka. Nie ma problemów z okablowaniem, a nawet test binauralny był tak żywy, że trochę wyskoczyłem z krzesła.

Istnieje również aplikacja Tronsmart na Androida lub iPhone’a (zgodna z serią Air), która pozwala udoskonalić wrażenia słuchowe za pomocą ustawień wstępnych korektora. Pomaga to lepiej dopasować się do Twojego gustu lub profilu słuchowego.

Wszystko to jest o wiele lepsze dzięki doskonałej funkcji redukcji szumów, która nasłuchuje hałasu otoczenia i anuluje go, zapewniając znacznie cichsze środowisko odsłuchowe.

To składa się na przyzwoitą, solidną parę słuchawek. Podobały mi się dodatki w stosunku do standardowego Air i myślę, że reprezentuje to więcej niż dodatkowe dolary, które musisz zapłacić.

Dodatki Tronsmart Apollo Airplus

Jeśli chodzi o wady słuchawek Tronsmart Apollo Air +, występuje irytujący problem z dźwiękiem ucinającym się, gdy telefon znajdował się w tylnej kieszeni i spacerowałem. Nie mogę zagwarantować, że to nie była awaria mojego telefonu. Myślę, że przerwy w pracy są rzeczywistością dzięki Bluetooth, ale nie powinno się to zdarzać tak często, jak miało to miejsce. Po drugie, modele Air i Air +, choć są doskonałej jakości, nie do końca pasują do moich uszu. Może to nie wina słuchawek, a przypadek geometrii ucha. Kiedy są w środku i pozostają w środku, czują się dobrze. Możliwe jest również, że detektory, które wykrywają, czy są w jego uszach, zostały uruchomione przez wysunięcie się trochę z mojego ucha.

Czytać  Recenzja słuchawek Peacock Flight TWS: profesjonalne słuchawki monitorujące

W trakcie testu odkryłem, że są dobre i złe sposoby zakładania słuchawek. Podczas wkładania przycisków do przewodu słuchowego i zwalniania ich, gdy są w środku, należy zawsze odciągnąć płatek ucha w dół, ponieważ pomaga to im bezpiecznie siedzieć. Powinieneś również najwyraźniej unikać poruszania szczęką.

Dostępność

ten Tronsmart Apollo Air + słuchawki To dobry, solidny zestaw bezprzewodowych słuchawek, a za tę cenę jakość jest świetna. Możesz je zdobyć za 76,35 USD po przycięciu kuponu rabatowego Amazon 8%.

Czy ten artykuł jest przydatny?