Przegląd przenośnego głośnika Bluetooth Tronsmart Splash 1

Przegląd przenośnego głośnika Bluetooth Tronsmart Splash 1

Głośniki Bluetooth to łatwy i wygodny sposób na zabranie ulubionej muzyki wszędzie ze sobą. Biorąc pod uwagę jego rosnącą popularność, producenci szybko zalewają rynek tonami produktów o różnych kształtach i rozmiarach. Z ogromnego morza głośników Bluetooth przedstawiamy dzisiaj przenośny głośnik Bluetooth Tronsmart Splash 1 – wodoodporny przenośny głośnik w kształcie elipsy, który odtwarza muzykę. Jeśli jesteś ciekawy, jak dobrze to niedrogie urządzenie będzie odtwarzać Twoją muzykę, zapoznaj się z tą recenzją, aby dowiedzieć się więcej o jego możliwościach.

Wprowadzenie do przenośnego głośnika Bluetooth Tronsmart Splash 1

ten Przenośny głośnik Bluetooth Tronsmart Splash 1 Jest dostarczany w bardzo kompaktowym kwadratowym pudełku, które zawiera kabel ładujący USB typu C. Nie zawiera żadnych innych akcesoriów, ale to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć słuchać muzyki.

Widok skrzynki przeglądowej Tronsmart Splash

Splash 1 to super przenośne urządzenie, które łatwo mieści się w dłoni. Posiada dwa przyciski z tyłu (On/Off i Menu), natomiast przyciski głośności, przewijania do przodu i do tyłu są zamontowane na górze, pod logo.

Tronsmart Splash Recenzja Widok z tyłu 1

Konfiguracja nowego głośnika to pestka. Po prostu włącz Splash 1, otwórz telefon i przejdź do „Ustawienia -> Bluetooth” w telefonie. Wybierz opcję „Sparuj nowe urządzenie” i zezwól urządzeniu na wyszukiwanie nowych obiektów Bluetooth w Twojej okolicy. Powinieneś być w stanie zobaczyć głośnik Tronsmart na wygenerowanej liście. Dotknij, aby sparować i to wszystko. Teraz możesz otworzyć Spotify lub dowolną inną aplikację muzyczną, której używasz i zacząć odtwarzać swoje ulubione piosenki.

Korzystanie z przenośnego głośnika Bluetooth Tronsmart Splash 1

Przenośny głośnik Bluetooth Tronsmart Splash 1 ma praktyczną (ale wbudowaną) konstrukcję smyczy, dzięki czemu można go łatwo powiesić w dowolnym miejscu. Dzięki temu produkt nadaje się do podróży, biura, wędrówek, plaży / basenu, prysznica i wielu innych scenariuszy.

Biorąc pod uwagę rozmiar głośnika, nie byliśmy pewni, czego się spodziewać pod względem dźwięku, ale urządzenie spisało się w tym dziale całkiem dobrze. Zgodnie z arkuszem specyfikacji, Splash 1 zawiera tak zwane „podwójne przetworniki premium z pasywną membraną dla równowagi tonalnej”. Oferuje również True Wireless Stereo dla stereofonicznego dźwięku przestrzennego. Dodatkowo Tronsmart twierdzi, że urządzenie może zapewnić dźwięk stereo o mocy 15 W. Ta najnowsza specyfikacja stawia Splash 1 gdzieś pośrodku, nie za głośny, ale też nie za cichy.

Tronsmart Splash Recenzja Widok z przodu 1

Oczywiście mieliśmy głośniejsze głośniki, ale biorąc pod uwagę przedział cenowy Splash 1, a także kompaktową obudowę, wynik był lepszy niż oczekiwano, zwłaszcza w pomieszczeniach. Z drugiej strony, jeśli chcesz używać Splash 1 na grillu lub innym rodzaju aktywności towarzyskiej, wszędzie tam, gdzie jest dużo rozmów i hałasu w tle, możesz mieć trochę trudności ze słuchaniem muzyki przez rakietę.

Czytać  Recenzja inteligentnego plecaka TAJEZZO PZ5

Nawet w pomieszczeniach nie należy oczekiwać, że Splash 1 zapewni wyjątkowy dźwięk. Na przykład podczas maksymalizacji głośności jakość dźwięku zauważalnie spada, więc nie zalecamy słuchania z maksymalną głośnością. Podsumowując, głośnik wykonuje przyzwoitą pracę, odtwarzając ulubione piosenki. Nie ma w tym nic spektakularnego i jest dobry ze względu na cenę i to, do czego jest przeznaczony.

Żywotność baterii i inne funkcje

Głośnik oferuje dość długą żywotność baterii. Możesz uzyskać cały dzień odtwarzania, jeśli chcesz utrzymać głośność na poziomie 50% lub niższym bez zbytniego rozładowywania baterii. Produkt jest zasilany baterią o pojemności 2200 mAh, której pełne naładowanie za pomocą kabla USB typu C zajmuje około 2 godzin.

Splash 1 jest sklasyfikowany jako wodoodporny (IPX7), więc nie powinieneś mieć problemu z używaniem go pod prysznicem. W naszych testach produkt zdołał wykonać swoje zadanie bez utraty rytmu, nawet przy ciągłym spryskiwaniu go wodą podczas 20-minutowego prysznica. Urządzenie powinno równie dobrze działać na plaży czy w basenie.

Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, głośnik oferuje świetny pokaz świetlny. U podstawy głośnika znajdują się dwa światła, które stale się zmieniają podczas odtwarzania utworów, co sprawi, że całe wrażenia będą przyjemniejsze. Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do swoich wirtualnych asystentów za pośrednictwem Splash 1, dzięki czemu mogą rozmawiać z Asystentem Google, Cortaną lub Siri, wypowiadając magiczne słowa.

Werdykt

ten Przenośny głośnik Bluetooth Tronsmart Splash 1 Można go kupić za 30,99 USD, a za tę cenę głośnik oferuje całkiem sporo. Jest mały i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu możesz go zabrać wszędzie. Ma stopień ochrony IP7X, co oznacza, że ​​można go powiesić pod prysznicem lub zabrać na basen, aby słuchać muzyki w tle.

Ma przyzwoitą żywotność baterii i można go bezproblemowo połączyć ze smartfonem przez Bluetooth. Jednak nie zabrzmi tak dobrze, jak niektóre z większych głośników dostępnych obecnie na rynku. Pomimo podwójnych sterowników i możliwości dźwięku stereo, Splash 1 należy do średniej kategorii, jeśli chodzi o dźwięk.

Czytać  Przegląd słuchawek bezprzewodowych Tronsmart Apollo Air +

Przenośny głośnik Bluetooth Tronsmart Splash 1 nie jest przeznaczony dla audiofilów, ale jest świetnym punktem wyjścia dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie posiadał głośnika Bluetooth i chce zobaczyć, co mogą zaoferować te produkty. Sama super przystępna cena wystarczy, aby była ciekawą opcją dla szerszego grona odbiorców.

Czy ten artykuł jest przydatny?