Przegląd projektora Wi-Fi Dr. J. Professional AK-40

Przegląd projektora Wi-Fi Dr. J. Professional AK-40

Czasami nie wiesz, że czegoś potrzebujesz, dopóki tego nie spróbujesz. Tak jest w przypadku projektora Wi-Fi Dr. J Professional AK-40. Miałem okazję przetestować go w tej recenzji i dowiedziałem się, na ile różnych sposobów może się przydać. Jest tak wiele różnych sposobów połączenia, że ​​gdy zobaczysz wyświetlane duże, wyraźne obrazy, zaczniesz zdawać sobie sprawę ze wszystkich sposobów, w jakie może to być korzystne.

Konfiguracja AK-40

Rozpakowanie

Plik Projektor Wi-Fi Dr.J Professional AK-40 zawiera podstawowe informacje o tym, czego będziesz potrzebować.

Dr J Projector Unboxing

W pudełku znajdują się:

  • Rzutnik multimedialny
  • Instrukcja obsługi
  • Prosty ekran projekcyjny
  • Zdalny
  • Kabel AV
  • kabel HDMI
  • Przewód zasilający

W zależności od tego, jak planujesz używać projektora, istnieje duża szansa, że ​​potrzebne kable nie zostaną dostarczone. Do pilota nie są dołączone dwie baterie AA. Podręcznik jest myląco oznaczony jako „Podręcznik użytkownika”, ale w podręczniku nazywany jest „Przewodnikiem szybkiego startu”.

Włączanie projektora

Włączam to

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest włączenie projektora. Zacznij od włożenia jednego końca wtyczki do tylnej części projektora, a drugiego do gniazdka elektrycznego.

Wtyczka zasilania projektora Dr J

Włącz przełącznik I / O tuż nad miejscem, w którym włożyłeś wtyczkę. Włącz projektor za pomocą przycisku zasilania w górnej części projektora. Usłyszysz zauważalnie głośny wentylator, a światło z przodu będzie rzutowane na całe pomieszczenie.

Osłona obiektywu projektora Dr J.

Czas na małą spowiedź. Zamiast menu rzucałem tylko rozmyte światło. Nie mogłem zrozumieć, dokąd zmierzam źle. Szukałem filmów z YouTube, szukałem często zadawanych pytań itp. Widziałem film, na którym zdejmowano obiektyw. Zmyliło mnie to jeszcze bardziej, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że to nie jest obiektyw, tylko osłona obiektywu! Ale to przezroczysty plastik i nie jest to oczywiste wieczko. Upewnij się, że to zdejmiesz!

Skonfiguruj Wi-Fi

Menu projektora Dr J.

Zdjęcie powyżej jest rozmyte tylko dlatego, że byłem tak podekscytowany, że w końcu udało mi się go umieścić na ścianie, że unikałem naprawiania go na później. Kliknij Konfiguruj za pomocą pilota lub przycisków na górze projektora. Ponownie, myląco, menu nie wygląda tak, jak jego obraz w instrukcji.

Projektor Dr J Wifi

Przejdź do „sieci” w menu i wybierz „skanuj”. Spowoduje to wyszukanie dostępnych sieci. Wybierz swoją sieć z listy, dodaj hasło, a nastąpi powrót do ekranu sieci, na którym możesz zobaczyć wszystkie informacje o swojej sieci. Pozostałe zakładki nie były potrzebne do podstawowej konfiguracji.

Czytać  NexiGo 60 FPS AutoFocus 1080P Webcam Review

Korzystanie z projektora

iPhone

Pomyślałem, że muszę użyć mojego iPhone’a podłączonego do projektora Wi-Fi Dr.J Professional AK-40. Na szczęście miałem klucz sprzętowy Lightning na HDMI, więc użyłem go do połączenia. Nawet o tym nie myśląc, w pewnym momencie odłączyłem telefon, aby wyszukać treści, które chciałem pokazać. Dowiedziałem się, że nadal mogę go używać bez podłączenia.

Dr J Projector Mirroring

Musiałem tylko wybrać „iOS Cast” z menu projektora Wi-Fi Dr. J Professional AK-40, a następnie wybrać „Screen Mirroring” z Centrum sterowania mojego iPhone’a. To pokazało mój ekran iPhone’a na mojej ścianie. Alternatywnie możesz wyświetlić go na ekranie projektora.

Dr J Projector Mte

Na powyższym obrazku widać, że jest trochę nieostry. W górnej części projektora znajdują się dwa pokrętła, za pomocą których można ustawić ostrość i korekcję trapezu, aby uzyskać wyraźniejszy obraz.

Góra projektora Dr J.

iPad

Dr J Projector Ipad

Praca z iPadem działała tak samo, jak z iPhonem z oczywistych powodów. Po raz kolejny zadziałało bezprzewodowo. Tutaj możesz zobaczyć, jak ostry stał się obraz przy odpowiednim wyostrzeniu, mimo że jest wyświetlany tylko na mojej ścianie.

Dr J Projector Youtube

Mogłem wyświetlać wszystko, co chciałem, z mojego iPada i iPhone’a. Powyżej znajduje się wideo z YouTube, a poniżej jest wideo na żywo z Facebooka. (Tej nocy myślałem o rejsie).

Dr J Projector Facebook

Chociaż skonfigurowałem projektor tylko dla mojego iPhone’a i iPada, można go ustawić na prawie wszystko za pomocą portów z tyłu, chociaż może być konieczne użycie własnych kabli. Możesz podłączyć go do komputera, systemu gier, urządzenia do przesyłania strumieniowego itp.

Ekran projekcyjny

Oczywiście, patrząc na zdjęcia w tej recenzji, nie miałem ogromnej przestrzeni do wyświetlania filmów ani czegokolwiek innego. To największa pusta przestrzeń, jaką mam na ścianach. Z tego powodu zapewniony jest duży ekran projekcyjny.

Dla mnie to wciąż nie było najlepsze rozwiązanie. To niewiele więcej niż duży, biały prześcieradło. Dołączone są samoprzylepne zaczepy i haczyki; jednak nie chciałem umieszczać ich na mojej wewnętrznej ścianie.

Ekran do projektora Dr J.

Aby rozwiązać ten problem, zawiesiłem go w garażu, co było dość łatwe. To była tylko kwestia przyklejenia wypustek i haczyków do ściany.

Czytać  Recenzja słuchawek Timekettle M2 Language Translator: łatwe tłumaczenie w dowolnym miejscu

Jednak nie zapewniało to najlepszych wrażeń. Na zdjęciu widać, że boki ekranu nie były proste. Musiałem także podnieść dolną część ekranu wyżej niż tył, aby obraz pojawił się we właściwy sposób. Pomocne mogłoby być umieszczenie czegoś na spodzie projektora, aby to wyregulować.

Poza tym z jakiegoś powodu nie mogłem uruchomić YouTube. Mógłbym wejść do domu, ale nie na zewnątrz w garażu. Obraz na ekranie to kolejny film z Facebooka. Instrukcja stanowi, że projektor nie może wyświetlać materiałów chronionych prawem autorskim, takich jak Netflix lub Hulu, przez USB, ale powinien być w stanie to zrobić bezprzewodowo. Możesz jednak pobić jasność. Trochę trudno to jednak zobaczyć, bo tym razem widziałem to w ciągu dnia.

Udało mi się to zrobić z połączeniem bezprzewodowym wewnątrz, ale nie na zewnątrz.

Specyfikacje

Oto niektóre z niezbędnych specyfikacji.

Technologia wyświetlania LCD
Natywna rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli
Lekki WYREŻYSEROWAŁ
Odległość projektora Od 1 m do 9 m
Współczynnik proporcji 4: 3/16: 9
Plik audio WMA, MP3, M4A (AAC)
Plik graficzny JPEG, BMP, PNG
Archiwum wideo MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, RM, AVIRMVB, MOV, MKV, DIVX, VOB, M-JPEG

Końcowe przemyślenia

Oceniając Projektor Wi-Fi Dr.J Professional AK-40Zdecydowałem się odrzucić pomysł na ekran projekcyjny, ponieważ wydaje mi się, że odbiega on od wspaniałych doświadczeń z projektorem. Czułem, że jakość obrazu była niesamowita. A kiedy przekroczyłem osłonę obiektywu, naprawdę nie mógł być łatwiejszy w konfiguracji i można go używać na wiele, wiele różnych sposobów.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?