Premiera systemu Windows 11 5 października, już za miesiąc

Premiera systemu Windows 11 5 października, już za miesiąc

Czy śliniłeś się z powodu wszystkich informacji o systemie Windows 11, które zamieściliśmy tutaj w Make Tech Easier? Nadejdzie szybciej niż myślisz! Microsoft ogłosił w środę, że Windows 11 zostanie wydany 5 października, został już tylko miesiąc!

Microsoft ogłasza datę premiery systemu Windows 11

„Dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy, że system Windows 11 będzie dostępny 5 października 2021 r. Tego dnia rozpocznie się bezpłatna aktualizacja do systemu Windows 11” — powiedział Microsoft w post na blogu. Firma wypuści system Windows 11 z bezpłatną aktualizacją, która zostanie wprowadzona na kwalifikujące się komputery, na których już działa system Windows 11. Również w tym dniu komputery z preinstalowanym systemem Windows 11 zaczną trafiać na półki sklepowe.

Microsoft podejmuje oczywistą próbę nasycenia Twojego życia systemem Windows 11 i jest wiele powodów, by wierzyć, że to się powiedzie, ponieważ komputery domowe stały się główną siłą podczas pandemii, rozszerzając się na klientów pracujących w domu i uczących się zdalnie.

Panele wydawnicze systemu Windows 11

Firma wskazała kilka najważniejszych cech systemu Windows 11, które szacuje, że „zwiększą Twoją produktywność i zainspirują Twoją kreatywność”. Należą do nich nowy projekt, Rozpocznij pracę z chmurą, więcej sposobów na wielozadaniowość i optymalizację ekranu oraz Microsoft Teams wbudowany w pasek zadań.

Do tych funkcji dodano widżety, nowe ulepszenia ułatwień dostępu, nowy sklep Microsoft Store, więcej możliwości dla programistów w sklepie oraz „najlepszy system Windows do gier”.

Oprócz aspektu gier jasne jest, że Microsoft oczekuje, że ta wersja systemu Windows skorzysta z trendu pracy hybrydowej. Firma chce, abyś zrobił coś więcej niż tylko rejestrację na Facebooku, oglądanie niekończących się filmów na YouTube i granie w pasjansa w systemie Windows 11.

Microsoft wydał Windows w wersji 11

Jeśli jesteś zaskoczony, że jesteś tak blisko wydania Windows 11, możesz podziękować społeczności Windows Insider, tak jak zrobił to Microsoft. Pierwsza kompilacja Insider Preview została wydana wczesnym latem, a gdy liście zaczną spadać z drzew, możesz po raz pierwszy pracować z systemem Windows 11.

Przygotowywanie wersji Windows 11

Jednak 5 października możesz nie otrzymać systemu Windows 11; to dopiero początek premiery. Jako pierwsi zostaną uruchomieni nowi, kwalifikujący się właściciele urządzeń. Następnie pojawia się aktualizacja „Urządzenia na rynku oparte na modelach inteligencji, które uwzględniają uprawnienia sprzętowe, wskaźniki niezawodności, wiek urządzenia i inne czynniki”.

Czytać  Jak dezaktywować swoje konto na Facebooku lub usunąć je na zawsze?

Mamy nadzieję, że wszystkie kwalifikujące się maszyny otrzymają aktualizację systemu Windows 11. Do połowy 2022 r. Usługa Windows Update powiadomi Cię, gdy nadejdzie Twoja kolej. Jeśli się niepokoisz, możesz również przejść do „Ustawienia -> Windows Update”, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz.

Czekając na 5 października, przeczytaj, jak pobrać i zainstalować system Windows 11 już teraz, najważniejsze ulepszenia systemu Windows 10 oraz pytania, które prawdopodobnie zadajesz na temat systemu Windows 11.

Czy ten artykuł jest przydatny?