Pomiń nudne spotkania Zoom dzięki rozszerzeniu Otter Assistant do Chrome

Pomiń nudne spotkania Zoom dzięki rozszerzeniu Otter Assistant do Chrome

Czy ktoś naprawdę lubi spotkania Zoom? Problem polega na tym, że twój szef lub lider spotkania wymaga, abyś uczestniczył. Rozszerzenie Otter Asystent do przeglądarki Chrome pozwala pominąć spotkanie, dostosowując się do Ciebie, a nawet robiąc notatki na temat tego, czego Ci brakuje. Brzmi jak coś, co musisz pobrać przed następnym spotkaniem Zoom, prawda?

Rozszerzenie Otter Assistant do przeglądarki Chrome umożliwia uczestnictwo w dwóch spotkaniach

Prawdę mówiąc, współzałożyciel i dyrektor generalny Otter Assistant, Sam Ling, nie naciska, abyś używał Rozszerzenie Chrome aby pominąć spotkania Zoom. Jest sprzedawany jako pomoc, gdy masz zaplanowane dwa spotkania Zoom w tym samym czasie. Rozszerzenie do Chrome będzie robić notatki ze spotkania, niezależnie od tego, czy weźmiesz udział, czy nie.

„Może być tak, że masz zaplanowane dwa spotkania w tym samym czasie i możesz cieszyć się tylko jednym spotkaniem na raz”. wyjaśnił Ling. „Możesz więc poprosić swojego asystenta Wydry na inne spotkanie w Twoim imieniu, robić notatki, a następnie przeglądać notatki ze spotkania”.

Notatki ze spotkania Asystenta Wydry

Łatwo jest zobaczyć, jak można zaplanować wiele spotkań w tym samym czasie, ponieważ rozszerzenie Otter dla przeglądarki Chrome nie ogranicza się tylko do spotkań Zoom. Współpracuje również z Microsoft Teams, Google Meet i innymi głównymi usługami wideokonferencyjnymi.

Otter może nawet monitorować dwa sprzeczne spotkania. Będzie transkrybować oba spotkania, pozwalając ci siedzieć zarówno podczas spotkań, jak i na zmianę.

„W rzeczywistości możesz jednocześnie oglądać dwa transmisje na żywo” – powiedział Ling. „Możesz być na spotkaniu, na którym nie musisz cały czas uważać. Przez pewien czas możesz zobaczyć transkrypcję na żywo z drugiego spotkania, a potem może mógłbyś przełączać się tam iz powrotem ”.

Nowe funkcje asystenta wydry

Teraz jeszcze łatwiej jest używać rozszerzenia Otter Assistant do przeglądarki Chrome, aby obsługiwać oba konflikty podczas wideokonferencji. Teraz integruje się z Kalendarzem Google. Podczas konfigurowania nowego spotkania w Kalendarzu Google możesz uwzględnić opcję „Dodaj notatki ze spotkania od Wydry”.

Czytać  Google dąży do zwiększenia bezpieczeństwa Gmaila dzięki BIMI

Każdy, kto weźmie udział w wirtualnym spotkaniu, otrzyma link do transkrypcji. Będzie on również połączony z wpisem w kalendarzu i ułatwi powrót i odnalezienie notatek.

Spotkanie skokowe z wydrą

Gdy dołączasz do spotkania wideokonferencji, pojawia się już wyskakujące okienko. Jednak lider spotkania musi najpierw nacisnąć rekord. To znaczy, chyba że znajdują się na poziomie Premium Business, gdzie dzieje się to automatycznie.

„Naprawdę chcemy [Otter] aby być doświadczeniem współpracy, „dodał Ling”, więc ważne jest, aby wszyscy na liście gości mieli dostęp do notatek”.

I na tym polega problem. Nie możesz używać Wydry do robienia notatek, chyba że zaangażowany jest prowadzący spotkanie. Wygląda jednak na to, że nadal możesz go użyć, aby pominąć spotkanie i sprawić, by wyglądało, jakbyś tam był.

Jasne, to nie wydaje się być celem asystentki Wydry, ale z pewnością są ludzie, którzy próbują to wykorzystać w ten sposób.

Wszystko to można jeszcze poprawić, ponieważ pod koniec zeszłego roku Zoom rozwijał opcje poczty e-mail i kalendarza dla swojej usługi. Może to nie tylko poprawić jakość spotkania Zoom, ale może również poprawić sposób korzystania z asystenta Wydry.

Czy ten artykuł jest przydatny?