Plotki: „Nintendo Switch Pro” pojawi się jesienią

Plotki: „Nintendo Switch Pro” pojawi się jesienią

Te plotki po prostu nie znikną. Nieustannie mówi się, że wkrótce pojawi się zamiennik dla Nintendo Switch. Urządzenie, potocznie znane jako Nintendo Switch Pro, mogłoby zostać wydane we wrześniu, zgodnie z najnowszymi plotkami, z których wynika również, że urządzenie może zostać zapowiedziane jeszcze przed tegorocznymi targami E3 (Electronic Entertainment Expo).

Plotki o Nintendo Switch Pro

Podobno nowy handheld Nintendo rozpocznie się we wrześniu lub październiku. Aby osiągnąć ten termin, montaż rozpocznie się w lipcu i rozpocznie się jesienią. Chociaż niedobór chipów wpłynął na dostawę wielu urządzeń, nie wydaje się, aby wpłynął na to planowane uruchomienie.

Plotki głoszą też, że Nintendo Switch Pro
mają wyższą cenę niż oryginalne urządzenie. Można to oficjalnie ogłosić przed konferencją E3 zaplanowaną na 12 czerwca. Switch Lite będzie sprzedawany za 199 dolarów, a standardowe urządzenie w pewnym momencie zakończy swoje panowanie.

Urządzenie Nintendo Switch Pro Rumours

Wydaje się, że ten czas ma sens, ponieważ minąłby rok od popularnych wydań PlayStation 5 i Xbox Series X. Tych urządzeń brakowało od czasu ich wielkiego debiutu.

Dostawcy Nintendo są przekonani, że nowe urządzenie przenośne nie spotka tego samego losu. Są bardziej przygotowani na trudności z chipem. Nie będzie też konkurencji o takie części między PS5 a Xbox Series X.

Poprzedni Switch plotki

Make Tech Easier opisywano wcześniej na temat plotek na temat Nintendo Switch Pro. W tamtym czasie dyskusja skupiła się bardziej na możliwościach nowego urządzenia.

Mówi się, że nowa konsola Nintendo Switch Pro „obejmuje obsługę technologii Deep Learning Super Sampling (DLSS) firmy Nvidia Corp. Ta technologia„ wykorzystuje sztuczną inteligencję do wydajniejszego dostarczania grafiki o wyższej jakości ”. Umożliwiłoby to przenośnemu systemowi do gier tworzenie obrazów o jakości 4K po podłączeniu do telewizora. Podobno będzie też aktualizacja wyświetlacza OLED. „

Nintendo Switch Pro Rumor Games

W dalszych szczegółach zauważono, że „chipset Nvidii będzie zawierał ulepszony procesor i więcej pamięci. Nowy kod, mający na celu poprawę grafiki, będzie musiał zostać dodany do gier, aby były zgodne z DLSS. Wcześniej Bloomberg informował, że Samsung dostarczy 7-calowy ekran OLED i że pojawi się wiele nowych tytułów gier ”.

Czytać  Kwartalny raport o zarobkach Facebooka pokazuje, że traci użytkowników

Jeśli jesteś fanem gier przenośnych, te urządzenia Nintendo
Plotki dotyczące Switch Pro, a także pogłoski, że pracowano nad knockoffem na Switcha z Androidem, mogą sprawić, że kilka następnych tygodni i miesięcy będzie bardzo ekscytujących.

Czekając na uruchomienie jednego lub obu urządzeń, sprawdź najlepsze aplikacje Nintendo Switch inne niż gry i najlepsze alternatywy Nintendo Switch Joy-Con.

Czy ten artykuł jest przydatny?