Plotka głosi, że iPadOS 16 nie będzie gotowy we wrześniu

Ipados 16 Delayed Rumor Featured

Przez ponad dekadę Apple mogło liczyć na kilka rzeczy: w czerwcu na WWDC pojawią się wielkie ogłoszenia dotyczące sprzętu i systemu operacyjnego, a we wrześniu pojawią się nowe iPhone’y i wersje oprogramowania. Krąży niezweryfikowana plotka, że ​​iPadOS 16 nie będzie gotowy we wrześniu i zostanie wydany miesiąc później.

Opóźnione wydanie iPadOS 16

Na pewno nawet nie pamiętam, kiedy zacząłem, ale wiem, że co najmniej od 2013 roku, przed wrześniową premierą pobierałem publiczne wersje beta iOS i macOS, a później iPadOS. Daje mi wczesny wgląd w to, o czym będę używać i o czym piszę, i – przyznaję – sprawia, że ​​kręci mi się w głowie jak uczeń.

IPados 16 Opóźniony kierownik sceny plotek

Kiedy zobaczyłem funkcję Stage Manager w iPadOS 16 podczas WWDC, byłem naprawdę bardzo podekscytowany. Bardzo by mi to pomogło w pisaniu, edycji i badaniach. Robię wszystko na moim iPadzie Pro z 2021 roku i nie korzystam regularnie z komputera od 2011 roku lub w ogóle od około czterech lat.

Tym razem czekałem około miesiąca, aby dostać w swoje ręce publiczne wersje beta iPadOS 16 i iOS 16, i jak powiedziałem w tej recenzji monitora Ultrawide INNOCN 44″, Stage Manager to rewolucja. Czy było kilka lepkich punktów? Jasne, ale dlatego wciąż jest w wersji beta.

Zewnętrzny monitor opóźnionej plotki Ipados 16

Jednak według plotka, wydaje się, że to właśnie funkcje Stage Managera opóźniają wydanie iPadOS 16 we wrześniu. Oczekuje się, że opóźni się o około miesiąc. Niektórzy programiści skarżą się na działanie Stage Managera w iPadOS 16, a niektórzy użytkownicy są zdenerwowani błędami tu i tam.

Ale czy nie po to są wersje beta? Aby przebrnąć przez te wszystkie usterki? Jasne, jest ich kilka, ale nawet w wersji beta z kilkoma trzaskami powiem to jeszcze raz dla podkreślenia, że ​​Stage Manager sam w sobie zmienia zasady gry, a ponieważ działa tak dobrze z monitorami zewnętrznymi, zmienia pracę .

Czytać  Usługa przesyłania strumieniowego Struum zapewni Ci tylko te treści, które chcesz

Ale rozpoznaję błędy programistów. Niektórzy narzekają w mediach społecznościowych, że nie otrzymali wcześniejszego spojrzenia na Stage Managera przed wydaniem wersji beta dewelopera. To prawda, że ​​niektóre aplikacje mają większe błędy niż inne w programie Stage Manager. Musiałem zostawić Firefoksa na kilka tygodni, ponieważ wciąż się dla mnie zamykał, ale się udało.

Jak opóźnione wydanie wpłynie na rzeczy?

Należy zaznaczyć, że iOS 16 nadal ma być wydany zgodnie z harmonogramem. Dla wielu będzie to dobra wiadomość. Ma też pewne usterki, ale znowu jest w fazie beta.

Apple Pay i Family Sharing uległy zmianie i jest gdzieś usterka, która nie pozwala jednemu z członków mojej rodziny na dodanie własnej karty. Wsparcie techniczne zasugerowało, abym usunęła moją kartę z systemu płatności i ponownie ją wprowadziła. To nie jest coś, co chcę zrobić, ponieważ zamiast jednej osoby, która nie może dodać własnej karty, może to uniemożliwić nam wszystkim płatność.

Ipados 16 Opóźniona plotka Ios

Przypuszczalnie te błędy zostaną dopracowane, a iOS 16 zostanie wydany we wrześniu, najprawdopodobniej wraz z ofertą iPhone’a 14. Z tego względu oczekuje się, że nowe iPady Pro zostaną wydane również z nowym chipem M2.

W najgorszym przypadku poczekasz dodatkowy miesiąc. W najlepszym razie po oczekiwaniu będziesz mieć znacznie bardziej stabilny system operacyjny. Być może jednak ten dodatkowy miesiąc nie jest przeznaczony dla Apple, ale dla twórców aplikacji innych firm, którzy chcą, aby ich aplikacje sprostały wyzwaniu iPadOS 16.

Jeśli plotka dotycząca iPada 16 sprawia, że ​​nie chcesz czekać przez kolejny miesiąc, aby go wypróbować, zarejestruj się Publiczne wersje beta Apple. Są dostępne dla systemów iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura, tvOS 16, watchOS 9 i HomePod Software 16.

Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Stage Managerze.

Czytać  Microsoft Office dodaje obsługę bazgrołów dla iPada

Kredyt obrazu: Jabłko Wszystkie inne obrazy autorstwa Laury Tucker.

Czy ten artykuł jest przydatny?

Zapisz się do naszego newslettera!

Nasze najnowsze samouczki dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej