Odbierz 50 USD z głośnika Bose SoundLink Revolve + Bluetooth

Odbierz 50 USD z głośnika Bose SoundLink Revolve + Bluetooth

Jeśli szukasz wszechstronnego głośnika Bluetooth, który poradzi sobie w prawie każdej sytuacji, możesz wybrać znanego i zaufanego gracza w branży głośników. Rozważ a Głośnik Bose SoundLink Revolve + Bluetooth i ciesz się zniżką w wysokości 50 $.

Uważany za najlepiej działający głośnik przenośny Bose, oferuje 360-stopniowe pokrycie, zapewniając głęboki, głośny dźwięk. Sparuj dwa z nich w trybie imprezy lub trybie stereo. Jeśli któryś z nich należy do rodziny Bose Smart Home, skorzystaj z Bose SimpleSync.

Oferta głośników Bose Soundlink Revolve

Głośnik Bose SoundLink Revolve + Bluetooth ma wbudowany mikrofon i bezprzewodowe parowanie Bluetooth, co umożliwia prowadzenie konferencji lub prywatnych połączeń oraz używanie głośnika w połączeniu z wirtualnym asystentem głośnomówiącym w telefonie. Głośnik ma zasięg bezprzewodowy około 30 stóp.

Trwała bateria litowo-jonowa z możliwością ładowania zapewnia do 16 godzin odtwarzania, co oznacza, że ​​można go naprawdę używać przez cały dzień. Elastyczny, materiałowy uchwyt pozwala zabrać go ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz, nawet przy złej pogodzie, ponieważ wytrzymały, jednolity aluminiowy korpus ma wodoodporność IPX4.

Zdobądź 50 USD zniżki na ten głośnik w kolorze Lux Grey lub Triple Black i zapłać tylko 249 USD. Uzyskaj taką samą zniżkę na głośnik wraz ze stacją ładującą i zapłać 278 USD.

Głośnik Bose SoundLink Revolve + Bluetooth

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TENVIS