Najlepsze strony do wyszukiwania bezpłatnych książek dla dzieci w Internecie

Najlepsze strony do wyszukiwania bezpłatnych książek dla dzieci w Internecie

Zapytaj któregokolwiek rodzica, czy jego dziecko uwielbia słuchać bajek, zwłaszcza przed snem, a odpowiedź prawdopodobnie będzie głośnym tak. Dobrą rzeczą dla rodziców jest to, że istnieje wiele zasobów umożliwiających znalezienie bezpłatnych książek do przeczytania przez dzieci. Aby rozpocząć, spróbuj znaleźć w tych witrynach bezpłatne internetowe książki dla dzieci, czyli kombinację witryn, z których można pobrać bezpłatne e-booki dla dzieci, pliki PDF oraz miejsc, w których można filtrować książki według wieku, do którego są przeznaczone, a następnie przeczytaj bezpośrednio ze strony!

Oto najlepsi z tej grupy.

1. Biblioteka Kongresu

Przeszliśmy przez Bibliotekę Kongresu, aby znaleźć swoje niesamowita kolekcja książek dla dzieci więc nie musisz. Znajdziesz wysokiej jakości skany nowych i starych książek, wiele z oryginalnymi i zabytkowymi ilustracjami, z których mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Darmowe książki dla dzieci Biblioteka Kongresu online

Znajdziesz klasyki, takie jak Humpty-Dumpty, stare rymowanki, Rip Van Winkle i inne klasyczne opowieści, które przeniosą Ciebie i Twoje dzieci z powrotem do minionej epoki. To odświeżająca zmiana tempa w porównaniu z dzisiejszą kolorową literaturą dziecięcą.

2. Magiczne klawisze

Magiczne klawisze Wygląda na to, że od jakiegoś czasu nie był aktualizowany, ale zawiera dziesiątki ładnie ilustrowanych historii, które możesz szybko przeglądać i czytać swoim dzieciom.

Darmowe książki dla dzieci online Magickeys

Jest tu kilka różnych kategorii, które generalnie rozróżniają różne grupy wiekowe dzieci, a niektóre historie mają nawet narrację. Nic dziwnego, że najlepszą rzeczą do przeczytania tutaj jest tablet, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się ładnymi zdjęciami, gdy przewracasz strony.

Witryna ma sporo zajęć dla dzieci, w tym łamigłówki i quizy.

3. Otwórz bibliotekę

Część popularnej organizacji Internet Archive, Otwórz bibliotekę posiada duży zbiór ponad 22 000 książek dla dzieci, które można czytać online za darmo. Aby otrzymać te bezpłatne książki, wystarczy, że rodzic zarejestruje się w Internet Archive (bezpłatnie), aby uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich książek.

Najlepsze bezpłatne książki dla dzieci Openlibrary Sites

Wiele książek to ulubione książki historyczne, takie jak Alicja w Krainie Czarów, Cudowny Czarnoksiężnik z Krainy Oz i Przygody Toma Sawyera. Nie jest to strona z nowymi książkami ani bestsellerami, ale zdecydowanie jest to miejsce na niektóre z najpopularniejszych książek dla dzieci wszechczasów. Trochę szukania i grzebania zajmie trochę czasu, aby znaleźć dokładnie to, czego szukasz, ale kilka minut potrzebnych na zlokalizowanie klasyka jest tego warte.

Czytać  Dlaczego stan aktywności nie jest wyświetlany na Instagramie?

4. Darmowe e-booki dla dzieci od Amazon

Amazon, znany ze sprzedaży niezliczonej liczby książek, ma również naprawdę świetną kolekcję ponad 3000 e-booków dla dzieci dostępne za darmo. Jeśli Twoje dzieci mają Kindle lub dostęp do aplikacji Kindle na smartfonie lub tablecie, mogą szybko otrzymać dowolną z bezpłatnych książek. W bibliotece Amazon znajdują się klasyczne ulubione tytuły, a także nowsze tytuły, które pojawiają się i wychodzą z bezpłatnych kolekcji.

Najlepsze bezpłatne strony z książkami dla dzieci Amazon

Szybkie spojrzenie na 100 najlepszych bezpłatnych książek pokazuje dobry podział historii dla różnych grup wiekowych i zainteresowań. Czy Twoje dziecko lubi żarty typu „puk-puk”? Amazon Cię obejmuje. Są historie przygodowe, smoki, syreny i książki o tematyce bożonarodzeniowej związane z Halloween i Bożym Narodzeniem. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Międzynarodowa biblioteka cyfrowa dla dzieci

organizacja non-profit, Międzynarodowa biblioteka cyfrowa dla dzieci (ICDL) jest domem dla ponad 4500 bezpłatnych książek dla dzieci w 59 językach. Uproszczony interfejs wyszukiwania umożliwia wyszukiwanie książek według wieku, płci, poziomu czytania, długości książki i nie tylko. Gdy zdobędziesz kilka tytułów, możesz je przeczytać online lub za pośrednictwem aplikacji do pobrania na iPhone’a i iPada.

Najlepsze bezpłatne strony z książkami dla dzieci Icdl

Jedną z najlepszych części ICDL jest możliwość stworzenia niestandardowej półki dla całej rodziny. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć darmowe konto, ustawić osobiste preferencje i zacząć zaznaczać książki, które chcesz przeczytać później. Jeśli nie chcesz się rejestrować, zawsze dostępne są niektóre polecane tytuły bez żadnych wymagań dotyczących logowania.

6. Oksfordzka sowa

Opracowany dla dzieci od 3 do 11 lat, Oksfordzka sowa to kolejne świetne miejsce na bezpłatne książki dla dzieci. Nie wiesz, na jakim poziomie Twoje dziecko powinno czytać? Oxford Owl zapewnia test dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 7 lat, aby poprawnie określić odpowiedni etap lub poziom czytania. Bezpłatna biblioteka książek jest podzielona według poziomu czytelnictwa, rodzaju i serii książek, a także według grup wiekowych. Książki można ponownie podzielić według gatunku, w tym fikcji, legendy, poezji, mitu i innych.

Najlepsze bezpłatne książki dla dzieci Oxford Owl Sites

Z ponad 150 darmowymi e-bookami, rejestracja jest bezpłatna dla rodziców i nauczycieli. Nauczyciele mogą nawet skorzystać z filmów opowiadających historie i powiązanych arkuszy roboczych z niektórymi bezpłatnymi e-bookami.

Czytać  Jak ominąć zapory wiodących serwisów informacyjnych?

7. Historia

Dzięki wspaniałemu wyborowi od klasyków po oryginalne historie, Historia to kolejna świetna opcja na darmowe e-booki dla dzieci. Oferując ponad 600 bezpłatnych książek dla dzieci, Storynory oferuje jedne z najbardziej klasycznych bajek, które są od razu znane rodzicom. Czy nadszedł czas, aby przedstawić dzieciom Złotowłosą i Trzech Niedźwiedzi czy Czerwonego Kapturka? W takim razie Storynory to właściwe miejsce. Ponadto klasyczne historie, takie jak te, są zawarte w ich oryginalnym formacie.

Najlepsze bezpłatne strony z książkami dla dzieci z fabułą

Witryna oferuje również podcast, który pomoże Twojemu dziecku przeczytać historię za pomocą popularnych aplikacji do podcastów. To kolejny powód, aby odwiedzić tę stronę.

8. FreeBooksy

FreeBooksy to świetna strona z bezpłatnymi e-bookami, ponieważ lista jej tytułów zmienia się niemal codziennie. Większość z nich jest dostępna na Amazon, ale wiele z ich bezpłatnych opcji książek jest również dostępnych na Barnes and Noble Nook, Kobo lub iBooks. Daty na każdej książce informują o tym, jak długo musisz zdobyć historię, zanim będzie ona bezpłatna, co oznacza, że ​​musisz często odwiedzać witrynę. To niewielka cena za szeroki wybór książek, które dodają różnorodne gatunki i tematy. Możesz być pewien, że Twoje dzieci zawsze znajdą coś nowego i przyjemnego do czytania.

Najlepsze bezpłatne witryny z książkami dla dzieci

Istnieje wiele zasobów, jeśli chodzi o wyszukiwanie bezpłatnych książek dla dzieci w Internecie. Jednym z najlepszych sposobów zarządzania biblioteką e-booków jest użycie narzędzia o nazwie Calibre, o którym możesz się dowiedzieć z naszego przewodnika. Jeśli lubisz filmy tak samo jak książki, sprawdź najlepsze strony, aby pobrać napisy do filmów i programów telewizyjnych.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?