Najlepsze sposoby na śledzenie spadków cen Amazon w Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek

Najlepsze sposoby na śledzenie spadków cen Amazon w Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek

Nie ma wątpliwości, że wszyscy bardzo dobrze się bawimy, a nie ma na to lepszych dni w roku niż Czarny Piątek i Cyber ​​Poniedziałek.

Nie jest tajemnicą, że Amazon jest miejscem, w którym w okresie świątecznym wybiera się zakupy online, ale wiedza o tym, kiedy ceny produktów, które chcesz obniżyć, to zupełnie inna sprawa. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów śledzenia spadków cen i uzyskiwania informacji, aby znaleźć najlepszą cenę.

Oto najlepsze trackery cen, których możesz użyć dla Amazon w ten Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek. Szczęśliwe zakupy!

1. WielbłądWielbłądWielbłąd

Jeśli często kupujesz na Amazon, WielbłądWielbłądWielbłąd.com Jest to niezbędna strona. Chociaż nie jest to zbyt wiele do obejrzenia, jest to fantastyczny zasób. Główną funkcją strony jest śledzenie historii cen prawie każdego produktu.

Śledzenie spadku cen Amazon Camelcamelcamel

Wystarczy skopiować adres URL strony dla danego elementu i wkleić go do narzędzia wyszukiwania u góry strony. Naciśnij przycisk wyszukiwania i zobacz magię CamelCamelCamel.

Zobaczysz informacje o produkcie i przycisk kup, a także szczegółową historię cen cofając się o miesiące, a nawet lata.

Witryna domyślnie pokazuje historię cen Amazon, ale możesz śledzić dostawców zewnętrznych za pomocą menu rozwijanego, a także możesz określić cenę, po której zostanie wysłany e-mail z powiadomieniem o spadku ceny. Jeśli po prostu klikniesz pole „Obniż do”, możesz nawet ustawić procent, o który chcesz obniżyć cenę przed otrzymaniem powiadomienia.

Śledzenie spadków cen Amazon Camelcamelcamel 2

Jesteś objęty powiadomieniami e-mail, które docierają niemal natychmiast. Dodaj rozszerzenie przeglądarki do Chrome i Microsoft Edge I to może być twój nowy zasób, do którego możesz się udać w przyszłych zakupach w Amazon.

2. Zachowaj

Podobnie jak inne witryny śledzące ceny, Keepa wypracowała własną niszę. Skopiuj i wklej adres URL Amazon żądanego produktu Keepa pole wyszukiwania, aw ciągu kilku sekund znajdziesz szczegółową historię cen przedmiotu z Amazon, nowego, używanego, a nawet na eBayu.

Śledzenie cen Amazon Keepa

Keepa oferuje również własne rozszerzenia przeglądarki dla Firefox, Chrom oraz Microsoft Edge. Import listy życzeń jest również dostępny w Keepa, aby otrzymywać aktualizacje e-mail, gdy ceny spadną.

Czytać  Instagram nie działa? Oto 10 sposobów, aby to naprawić

Keepa działa w kilkunastu lokalizacjach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Japonii, Francji i Australii. Jako bonus Keepa podkreśla obsługę śledzenia transakcji flash, co jest bardzo mile widziane, biorąc pod uwagę szybkość ich wyprzedaży.

3. Miód

Dostępne jako rozszerzenie przeglądarki dla Chrome, Krawędź i Firefox, Honey to świetne narzędzie, które oferuje aktualizacje cen z Amazon, eBay i ponad 10 000 sklepów internetowych.

Po zainstalowaniu możesz zarejestrować się za pomocą adresu e-mail lub po prostu kliknąć opcję „Zarejestruję się później” u dołu strony (chociaż jeśli chcesz użyć listy rozwijanej do śledzenia cen, potrzebujesz zarejestrować się ).

Śledź spadki cen miodu Amazon

Gdy rozszerzenie jest aktywne, przejdź do swojego przedmiotu na Amazon, a następnie kliknij kwadratową ikonę miodu po prawej stronie ekranu. Poinformuje Cię, czy przedmiot jest dobrą ofertą na podstawie jego historii cen, a tutaj możesz również kliknąć „Wyświetl historię cen”, aby wyświetlić przedmiot w Honey. Następnie możesz kliknąć „Dodaj do listy rozwijanej”, aby śledzić ten element.

Śledzenie spadków cen Amazon Honey 2

Śledzenie cen i historia nie są tak szczegółowe, jak inne witryny z tej listy, ale to, co naprawdę odróżnia Honey od konkurencji, to kupony. Firma szczyci się wyszukiwaniem w sieci kuponów lub kodów promocyjnych. Kolejną atrakcyjną cechą Honey jest możliwość natychmiastowego zastosowania kuponów do dowolnego produktu, jeśli jest on dostępny.

Bez względu na wybraną metodę lub witrynę, śledzenie cen Amazon nigdy nie było łatwiejsze. Niewielki czas potrzebny na skopiowanie i wklejenie adresu URL lub pobranie aplikacji może zaoszczędzić setki dolarów rocznie. Jeśli nie jesteś fanem Amazona, sprawdź te alternatywy Amazon, w których możesz również znaleźć świetne oferty.

Czy ten artykuł jest przydatny?