Najlepsze programy uruchamiające Android TV do wykorzystania w 2021 roku

Najlepsze programy uruchamiające Android TV do wykorzystania w 2021 roku

Urządzenia mobilne nie są jedynymi produktami technologicznymi, które stają się coraz mądrzejsze, telewizory też. Telewizory są obecnie nazywane „telewizorami inteligentnymi” ze względu na ich inteligentne funkcje. System operacyjny Android TV Google zawiera standardowy program uruchamiający Android TV, ale jest bardzo prosty i ma pewne ograniczenia. Na szczęście w Sklepie Play dostępnych jest kilka alternatywnych programów uruchamiających Android TV. Nie tylko usuwają ograniczenia, ale dodają mnóstwo nowych funkcji. Jeśli chcesz zmienić swoje doświadczenia, zapoznaj się z najlepszymi programami uruchamiającymi Android TV w 2021 roku.

Zanim zaczniemy

Istnieje kilka programów uruchamiających, które nie są dostarczane z zaktualizowaną strukturą dla najnowszej wersji Androida. Te aplikacje nie dają opcji ustawienia domyślnego programu uruchamiającego. W takim przypadku musisz skorzystać z Uruchamianie ekranu głównego na Android TV żądanie.

Uruchamianie ekranu głównego dla Androida

Główną funkcjonalnością tej aplikacji jest umożliwienie użytkownikowi ustawienia domyślnego programu uruchamiającego na swoim Android TV. Jest dostępny w sklepie Android TV Play. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie aplikacje uruchamiające Android TV wymagają, aby ta aplikacja ustawiła domyślny program uruchamiający.

1. Wyrzutnia ATV

Wyrzutnia ATV Jest to jeden z najlepszych programów uruchamiających Android TV. Zapewnia użytkownikowi wiele opcji dostosowywania, takich jak dodawanie widżetów pogodowych lub pogodowych, określonych widżetów aplikacji, ustawianie obrazów lub kolorów tła, dostosowywanie opcji kafelków itp. ATV Launcher jest również wyposażony w zoptymalizowaną obsługę nawigacji D-Pad, umożliwiając użytkownikom łatwą nawigację po interfejsie użytkownika.

Aplikacja Atv Android TV Launcher

Najlepszą funkcją tego programu uruchamiającego innej firmy może być możliwość ustawienia niestandardowego tła, którego nie ma w standardowej aplikacji. Możesz ustawić kolor, obraz lub przezroczyste tło dla dowolnej aplikacji lub widżetu. Ponadto użytkownicy mogą również dostosować wysokość wiersza, skalę widżetów i wiele więcej. Jeśli znudzi Ci się standardowy program uruchamiający Android TV i chcesz wypróbować coś nowego, to ATV Launcher to aplikacja, której powinieneś szukać.

Czytać  10 najlepszych aplikacji hakerskich na Androida

2. HALauncher

Inną popularną aplikacją, która pojawia się podczas wyszukiwania programu uruchamiającego Android TV w sklepie Google Play jest HALauncher. Pełna nazwa aplikacji to Handheld App Launcher. Aplikacja posiada nowoczesny i przejrzysty interfejs użytkownika. Osobiście uważam, że interfejs użytkownika jest podobny do aplikacji odtwarzacza multimedialnego VLC. Zawiera również funkcje, takie jak najnowsze aplikacje, funkcja wyszukiwania itp. i umożliwia szybkie i łatwe otwieranie aplikacji innych niż Android TV.

Halauncher Android TV

Ponieważ standardowy program uruchamiający Android TV nie wyświetla żadnej z aplikacji ładowanych z boku, ten program uruchamiający może się przydać w takich sytuacjach. Oprócz tego zapewnia również różne opcje dostosowywania, takie jak zmiana schematu kolorów, grafiki tła i grafiki ikon; dodać widżety; itp. Ponadto możesz również usunąć panel boczny z ekranu głównego, aby uzyskać więcej miejsca na ekranie głównym.

3. Top TV Launcher 2

Chociaż nazwa aplikacji może Ci się nie podobać, Top TV Launcher 2 jest to dobra alternatywa, jeśli chcesz pozbyć się starego programu uruchamiającego Android TV. Jak wspomniano w sekcji opisu w Sklepie Play, dosłownie „daje Ci kontrolę nad urządzeniem z Android TV”. Daje prawdopodobnie więcej opcji dostosowywania niż jakakolwiek inna aplikacja do uruchamiania Android TV. Ma wbudowany edytor układu, który umożliwia umieszczanie aplikacji w dowolnym miejscu na ekranie głównym.

Najlepsza aplikacja TV Launcher 2

Możesz także dostosować ekran główny, dodając różne widżety i kafelki. Jeśli chcesz przenieść swoją grę dostosowywania na wyższy poziom, możesz również utworzyć własny kafelek za pomocą wbudowanego edytora kafelków lub dodając plik ICO lub obraz. Możesz także dodać wiele aplikacji do jednego pliku, zapewniając wrażenia przypominające foldery. Inne funkcje, które umieszczają go na naszej najlepszej liście programów uruchamiających Android TV, obejmują brak reklam, obsługę niestandardowych tapet, aplikacje chronione kodem PIN itp.

4. Ugoos TV Launcher

Ugoos TV Launcher To kolejna z najlepszych alternatyw dla programu uruchamiającego Android TV. Aplikacja ma naprawdę inny i przejrzysty interfejs użytkownika i zapewnia zupełnie inne wrażenia w porównaniu do innych programów uruchamiających Android TV. Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz kółko przewijania po lewej stronie ekranu. Umożliwia przeglądanie szerokich kategorii, takich jak Wszystkie aplikacje, Internet, Gry i Opcje. Aplikacja jest dostarczana z pilotem i obsługą myszy powietrznej i jest podzielona na kategorie.

Ugoos TV Launcher

Podświetlone aplikacje zostaną wyświetlone po prawej stronie ekranu. Do wyboru jest łącznie dziewięć motywów kolorystycznych i wszystkie są bardzo dobrze zaprojektowane. Użytkownicy mogą dostosować tło programu uruchamiającego, korzystając z listy lub tapet systemowych. Opcje dostosowywania ikon na ekranie głównym obejmują rozmiar obramowania, tło ikony i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, ta aplikacja zapewnia odświeżający i nowy wygląd telewizora z systemem Android.

Czytać  6 najlepszych aplikacji na Androida do nauki gotowania

5. TvHome Launcher

Jeśli korzystałeś z telewizora Smart TV Samsung lub LG, który działa na ich własnym systemie operacyjnym, tj. TizenOS lub webOS, i podobał Ci się wygląd jego ekranu głównego, to chciałbyś TvHome Launcher. Projekt jest podobny do tego z telewizorów Smart TV Samsung lub LG, ale oferuje kilka dodatkowych funkcji.

Aplikacja Tvhome Launcher

Program uruchamiający ma minimalistyczny design, który jest uwielbiany przez wielu. Wszystkie zainstalowane aplikacje zostaną wyświetlone w poziomym rzędzie u dołu ekranu. Użytkownicy mogą poruszać się po tej liście za pomocą lewego i prawego przycisku na pilocie Android TV. Poza tym możesz także dostosować obraz tła ekranu głównego, co jest całkiem sprytne.

Kończący się

Wszystkie wymienione tutaj najlepsze programy uruchamiające Android TV są łatwe do zainstalowania i dostępne w sklepie Google Play. Jeśli Twój telewizor nie jest dostarczany ze Sklepem Play, możesz pobrać aplikacje na swój telewizor. Aby uzyskać dostęp do plików APK, możesz także potrzebować aplikacji do zarządzania plikami na telewizorze.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?