Najlepsze oprogramowanie do konwersji plików VCE do formatu PDF

Najlepsze oprogramowanie do konwersji plików VCE do formatu PDF

VCE to format pliku powiązany z pakietem Visual CertExam Suite. Symulator służy do tworzenia kursów certyfikacyjnych IT, a także do przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych. Wiele firm wykorzystuje ten model do certyfikacji pracowników technicznych: m.in. Cisco, Microsoft, Nortel.

Jedną z cech wspólnych tych egzaminów jest to, że zostały utworzone za pomocą oprogramowania do egzaminów certyfikacyjnych wizualnych i są w formacie pliku VCE. Jeśli uzyskasz kopię egzaminu do celów praktycznych, do otwarcia plików będziesz potrzebować pakietu Visual CertExam Suite. Jeśli nie masz zainstalowanego, zawsze możesz skorzystać z wersji PDF egzaminu. W takim przypadku będziesz musiał przekonwertować VCE na PDF.

W tym artykule wyróżniamy najlepsze darmowe konwertery VCE na PDF, których można użyć.

1. Narzędzie PDF

Pierwszym na naszej liście najlepszych konwerterów VCE na PDF jest PDFNarzędzie. Możesz użyć PDFTool do bardzo łatwej konwersji plików VCE do formatu PDF. Ponadto to narzędzie jest jednym z najszybszych dostępnych. Możesz wybierać spośród różnych stylów konwersji VCE, takich jak zwykły, poziomy i tylko tekst.

Vce do Pdf Pdftool

Najlepszą częścią PDFTool jest to, że jest bezpłatny. Istnieje jednak limit wielkości konwersji. W szczególności rozmiar pliku musi być równy lub mniejszy niż 100 MB. Jeśli Twoje pliki spełniają kryteria, PDFTool jest najlepszym konwerterem dla Twoich potrzeb.

2. DoPDF

DoPDF to kolejne świetne narzędzie, którego możesz użyć do konwersji VCE na PDF. To darmowe oprogramowanie to coś więcej niż tylko konwerter. Po zainstalowaniu na komputerze działa jak wirtualna drukarka, której można używać do drukowania plików PDF. Będziesz także mógł zobaczyć to na liście drukarek.

Dopdf Vce do PDF

Należy pamiętać, że DoPDF nie działa sam. Aby przekonwertować VCE na PDF, musisz zainstalować inne narzędzie znane jako Projektant VCE. Jest to w zasadzie narzędzie VCE, które pozwala tworzyć, edytować i drukować pliki VCE. Po zainstalowaniu obu programów na komputerze otwórz plik VCE za pomocą VCE Designer, przejdź do opcji drukowania, a następnie wybierz DoPDF jako drukarkę. Następnie program przekonwertuje plik VCE do formatu PDF w kilka sekund.

Czytać  Jak usunąć duplikaty z listy odtwarzania Spotify?

3. VCEPlus

VCEPlus to strona internetowa, która bezpłatnie konwertuje pliki VCE do formatu PDF. Aby przekonwertować VCE, musisz najpierw przesłać plik do pamięci w chmurze. Po przesłaniu wyślij link do administratorów VCEPlus.

Vceplus Vce do PDF

Przekonwertują Twój plik do formatu PDF, a następnie przekonwertowany plik wyśle ​​do Ciebie e-mailem w ciągu 12-24 godzin. To zdecydowanie nie jest najszybszy konwerter, ale wykonuje swoją pracę.

4. VCEKonwertuj

VCEKonwertuj to kolejne świetne narzędzie online, którego możesz użyć do konwersji plików VCE do formatu PDF. W przeciwieństwie do VCEPlus, VCE Convert ma tę zaletę, że może przekonwertować pliki w zaledwie kilka minut.

Vceconvert Vce do PDF Converter

Kolejną wielką zaletą korzystania z tego programu jest to, że konwertuje on VCE na trzy pliki PDF: pionowy, poziomy i tylko pytania. Gwarantuje to, że otrzymasz materiały przygotowujące do egzaminu w najbardziej reprezentacyjny sposób.

5. CutePDF Writer

CutePDF Writer działa tak samo jak DoPDF. Aby przekonwertować VCE na PDF, to bezpłatne oprogramowanie współpracuje z rozszerzeniami, takimi jak VCE Designer. Po prostu otwórz plik VCE za pomocą VCE Designer, a następnie wybierz CutePDF jako swoją drukarkę. Program przekonwertuje plik i zapisze go w formacie PDF.

Śliczny edytor PDF

To narzędzie ma niewielki rozmiar i nie zużywa wielu zasobów. Jest również łatwy w użyciu i obsługuje języki inne niż angielski. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najlepszych darmowych konwerterów VCE na PDF.

Kończący się

Konwertery VCE ułatwiają dostęp do materiałów egzaminacyjnych, które zostały utworzone za pomocą wizualnego oprogramowania do egzaminów certyfikacyjnych. Powyższe narzędzia i usługi pomogą Ci przekonwertować pliki VCE do formatu PDF bez płacenia ani grosza.

Jeśli chcesz przekonwertować inne typy plików, oto jak przekonwertować dźwięk na tekst, przekonwertować webp na jpg i przekonwertować dokument PDF na dokument Word.

Czytać  5 darmowych alternatyw Scrivener do zarządzania projektami pisania

.

Czy ten artykuł jest przydatny?