Najlepsze aplikacje mobilne do tworzenia wideo ze zdjęć

Najlepsze aplikacje mobilne do tworzenia wideo ze zdjęć

Edycja wideo może być niekończącą się sprawą, zwłaszcza jeśli nie wiesz, co robisz. Większość z nas nie chce siedzieć godzinami, zamieniając ulubione zdjęcia w filmy i wspomnienia. Na szczęście dla nas istnieje wiele aplikacji mobilnych, które pomagają nam to zrobić za pomocą zaledwie kilku dotknięć naszego telefonu. Przygotowaliśmy listę aplikacji mobilnych, które tworzą klipy wideo ze zdjęć, których możesz używać jako plików filmowych, umożliwiając dodawanie muzyki, filtrów i wszystkiego, co chcesz, aby były naprawdę niezapomniane.

1. FotoPlay

Platformy: Android

Niezwykle popularna aplikacja do łączenia zdjęć i tworzenia filmów zdobyła swoje miejsce na szczycie wśród aplikacji, które tworzą klipy wideo ze zdjęć. Pozwala łączyć zdjęcia z filmami, muzyką, efektami, naklejkami, cokolwiek chcesz, aby tworzyć cudownie kinowe wspomnienia z ulubionych zdjęć.

Aplikacje wideo z obrazami Fotoplay

Użyj pojawiania się, zanikania i innych stylowych efektów, aby tworzyć płynne przejścia między seriami zdjęć, a następnie dodaj muzykę, którą chcesz uchwycić. (Może mógłbyś dodać piosenkę, która była odtwarzana podczas robienia zdjęć.) FotoPlay obsługuje wiele współczynników proporcji, więc niezależnie od tego, czy fotografujesz w pionie, czy w poziomie, będziesz objęty.

Funkcja „Video FX” jest naprawdę tym, na co należy zwrócić uwagę, ponieważ zapewnia Twoim filmom kinową jakość, która przenosi je na wyższy poziom.

2. Flipagram

Platformy: ios

Jeśli chcesz uwolnić swoją wewnętrzną kreatywność, wykorzystując swoje obrazy do tworzenia stylowych teledysków lub po prostu dobrze zaprezentowanego pokazu slajdów, Flipagram jest dla Ciebie. Aplikacja wykorzystuje swoje wewnętrzne algorytmy do skanowania wysyłanych zdjęć, a następnie możesz zmienić swoją kolekcję zdjęć w coś bardziej kinowego, automatycznie stosując filtry, muzykę i chronometraż. Wszystko to z niespodzianką!

Aplikacje wideo z obrazami Flipagram

Oczywiście Flipagram pozwala również wziąć projekty w swoje ręce, pozwalając na dodawanie własnej muzyki i rytmu. Posiada solidne narzędzia do edycji, które pozwalają dopracować szczegóły projektu przed umożliwieniem łatwego udostępnienia go online.

Czytać  17 porad, wskazówek i funkcji Wiadomości Google, o których powinieneś wiedzieć

Kilka rzeczy do zapamiętania: Flipagram opiera się na subskrypcji po bezpłatnym okresie próbnym. (Wydobądź jak najwięcej!) Wydaje się, że w Sklepie Play jest jakaś fałszywa aplikacja Flipagram, która nie jest tak świetna i wydaje się, że nie została stworzona przez tego samego programistę, więc unikaj tego!

3. Zdjęcia Google

Platformy: ios, Android

Wielu z Was już korzysta ze Zdjęć Google i nie bez powodu. Zdjęcia Google mają świetny interfejs do zarządzania zdjęciami oraz bezpłatne nieograniczone miejsce na dane (o ile nie masz nic przeciwko odrobinie kompresji).

Aplikacje wideo z obrazami Zdjęcia Google

Dodatkowo Zdjęcia Google mogą automatycznie tworzyć pokazy slajdów i animacje z Twoich zdjęć. Te pokazy slajdów obracają się wokół specjalnych okazji lub ostatnich podróży, a zdjęcia są automatycznie wybierane przez Google na podstawie danych, takich jak lokalizacja. Chociaż były świetne, użytkownicy nie mieli możliwości ręcznego wyboru zdjęć, które chcieli umieścić w pokazach slajdów. Aż do teraz.

Użytkownicy mogą tworzyć filmy na żądanie, wybierając temat, taki jak „Dzień Matki”, „Selfie” i „Pies”, aby wymienić tylko kilka, a następnie określić, kto powinien zagrać w produkcji. Zdjęcia Google automatycznie spróbują znaleźć najlepsze zdjęcia i klipy wideo. Dodatkowo aplikacja dodaje muzykę do Twoich filmów!

4. Magisto

Platformy: ios, Android

Magisto przedstawia się jako sprytny edytor, który ułatwia tworzenie filmów. Użytkownicy po prostu wybierają styl filmu, który ich zdaniem najlepiej pasuje do ich zdjęć lub nagrań. Pomaga to Magisto określić odbiorców i cel.

Aplikacje wideo z obrazami Magisto

Na przykład Magisto będzie inaczej ustrukturyzować klipy w filmie promocyjnym przeznaczonym do mediów społecznościowych niż na weselu. Po wybraniu stylu wideo użytkownicy wybierają klipy wideo lub zdjęcia, które mają pojawić się w ich filmie. Na koniec użytkownicy wybierają muzykę, którą chcą wykorzystać jako ścieżkę dźwiękową.

Czytać  11 najlepszych aplikacji do przesyłania strumieniowego DLNA na Androida

Użytkownicy następnie siadają i odprężają się, podczas gdy Magisto działa swoją magią. Magisto jest bardzo łatwy w użyciu, co czyni go idealnym dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w edycji.

Ponadto Magisto ma integrację z mediami społecznościowymi, dzięki czemu możesz łatwo udostępniać swoje klipy online. Magisto oferuje wersję premium, która usuwa niektóre ograniczenia znajdujące się na prezencie, w szczególności możliwość pobierania klipów do odtwarzania na innych urządzeniach, takich jak komputer lub telewizor.

Teraz, gdy już wiesz, jak utworzyć film ze swoich zdjęć, czy chcesz na zawsze chronić swoje zdjęcia w inny sposób? Sprawdź naszą listę najlepszych aplikacji do tworzenia kopii zapasowych zdjęć na Androida. Jeśli posiadasz iPhone’a, dowiedz się, jak usunąć duplikaty zdjęć seryjnych na iPhonie.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?