Microsoft oficjalnie ogłasza system Windows 11 przed świętami

Microsoft oficjalnie ogłasza system Windows 11 przed świętami

Plotki są prawdziwe. Microsoft ogłosił 24 czerwca, że ​​Windows 11 będzie tutaj na święta. Firma przewidziała również nadchodzące zmiany w zaktualizowanej platformie: produktywność, połączenie, gry, sklep Microsoft Store i nowy, czysty wygląd. Czy jesteś podekscytowany, aby zobaczyć, co to oznacza?

Ogłoszenie Microsoft Windows 11

Microsoft miał do ujawnienia wiele informacji na temat systemu Windows 11. Nowe środowisko systemu Windows, które przybliża Cię do ludzi i rzeczy, które kochasz.” twierdzi Microsoft.

Zapowiedź systemu Microsoft Windows 11

Firma powiedziała również, że duża aktualizacja „zapewnia cichą i kreatywną przestrzeń” do „realizowania swoich pasji” i jest „miejscem do myślenia, wyrażania i tworzenia w sposób naturalny”.

Nic dziwnego, że Microsoft opiera te zmiany na: Apple robi to samo z iOS i macOS. „Ostatnie 18 miesięcy przyniosło niesamowitą zmianę w sposobie, w jaki korzystamy z naszego PCS. Przeszliśmy od dostosowywania komputera do naszego życia do próby dopasowania całego naszego życia do komputera ”.

Zmiany w Microsoft Windows 11

Projekt

„Uprościliśmy projekt i wrażenia użytkownika, aby zwiększyć ich produktywność i zainspirować ich kreatywność”.

Zmiany projektowe obejmują nowy przycisk Start i nowy pasek zadań oraz nowe dźwięki, czcionki i ikony. Start został przeniesiony na środek, a chmura i platforma Microsoft 365 zostały dodane, dzięki czemu łatwiej znajdziesz swoje pliki, niezależnie od platformy lub urządzenia, z którego ostatnio pracowałeś nad nimi.

Układ Microsoft Windows 11

Inne zmiany obejmują układy przyciągania, grupy przyciągania i pulpity, aby umożliwić lepszą wielozadaniowość. Będziesz mógł zoptymalizować informacje na ekranie, aby znaleźć to, czego szukasz w sposób, który ma dla Ciebie sens. Twórz różne biurka do pracy, domu, szkoły, gier itp.

Połączyć

Połączenie z systemem Microsoft Windows 11

Microsoft oferuje również lepsze i łatwiejsze sposoby łączenia. Microsoft Teams Chat zostanie teraz zintegrowany z paskiem zadań, aby natychmiast łączyć się za pomocą tekstu, czatu, głosu lub wideo z kontaktami, niezależnie od ich platformy lub urządzenia.

Czytać  Auto Tech idzie do przodu dzięki Samsungowi, SmartThings i nie tylko

Hazard

„Jeśli jesteś graczem, system Windows 11 jest dla Ciebie”.

Gry Microsoft Windows 11

Aktualizacja będzie zawierała DirectX 12 Ultimate do „oszałamiającej, wciągającej grafiki przy dużej liczbie klatek na sekundę, DirectStorage do szybszego ładowania” oraz „Auto HDR dla szerszej i żywszej gamy kolorów. Microsoft wprowadził HDR i DirectStorage na Xbox X / S, a teraz to wprowadza je do systemu Windows 11.

Widżety

Widżety Microsoft Windows 11

Windows 11 przenosi widżety na pulpit: „nową niestandardową czcionkę opartą na sztucznej inteligencji i najlepszą w swojej klasie wydajność przeglądarki z Microsoft Edge”. Ten spersonalizowany kanał „przesuwa się po ekranie jak tafla szkła”, więc nic Ci nie będzie przeszkadzać. To nowa droga dla twórców i wydawców do dostarczania treści.

Sklep Microsoft

Microsoft Store został zaktualizowany w Windows 11. Microsoft obiecuje, że będzie „łatwy w obsłudze” i przyniesie więcej aplikacji. Wybrane historie i kolekcje ułatwią znalezienie aplikacji, gier, filmów itp. Będzie zawierał zarówno aplikacje własne, jak i zewnętrzne, a co być może najciekawsze, po raz pierwszy będzie zawierał również aplikacje na Androida.

Sklep Microsoft Windows 11

Ponieważ Apple jest w wiadomościach o 30-procentowej redukcji od programistów, Microsoft, nie wyjaśniając, jak to będzie działać, pozwala programistom zachować 100 procent przychodów przy jednoczesnym zachowaniu podziału 85/15.

Tablet

Jeśli korzystasz z systemu Windows na tablecie, zapewnisz lepsze wrażenia dotykowe, a także zostaną dodane gesty i dotyk. Poprawia się też pisanie głosowe.

Dostępność

Będziesz musiał trochę poczekać, zanim Microsoft Windows 11 będzie dostępny, ale możesz odwołać się do wymagania poniżej i sprawdź, czy będziesz w stanie uruchomić go w bieżącym systemie z wyprzedzeniem.

Wymagania systemu Microsoft Windows 11

Windows 11 będzie dostępny na kwalifikujących się komputerach w tym sezonie świątecznym. Microsoft obiecuje, że współpracuje z producentami komputerów PC, aby sprzedawane przez nich maszyny spełniały wymagania systemu Windows 11.

Czekając, sprawdź najnowsze problemy z aktualizacją systemu Windows 10 i dowiedz się, jak je naprawić. Dowiedz się również, jak usunąć bloatware z systemu Windows 10.

Czytać  Hakerzy zastępują Dark Web Telegramem

Źródło obrazu: Microsoft Tak Biuro prasowe firmy Microsoft

Czy ten artykuł jest przydatny?