Mapy Google, które pomogą Ci w zadaniach związanych z Czarnym Piątkiem i świętami

Mapy Google, które pomogą Ci w zadaniach związanych z Czarnym Piątkiem i świętami

Chociaż wakacje są zawsze czymś, na co warto czekać, mogą być również bardzo stresujące. Planowanie, zakupy, gotowanie, rozrywkę itp. są ograniczone czasowo. Więc po co go marnować? Mapy Google zostały zaktualizowane, aby ułatwić Ci zadania związane z Czarnym Piątkiem i świętami, niezależnie od tego, czy robisz zakupy, odbierasz jedzenie czy podróżujesz.

Przydatne zmiany w Mapach Google

Niezależnie od tego, czy zawsze szukasz następnej imprezy, czy wolisz imprezę jednoosobową, Mapy Google pomogą Ci w Czarny piątek i podczas wakacji.

Niektórzy nie marzyliby o przegapieniu Czarnego Piątku, ale mogą nie cieszyć się tłumami. Dla nich jest „Obszar zajęty”. Ta funkcja wykorzystuje algorytmy, nad którymi Google pracuje od jakiegoś czasu, do pomiaru tłumów.

Obłożenie w Czarny piątek w Mapach Google

Funkcja Area Busyness poinformuje Cię, kiedy określone obszary miasta są najbardziej zajęte, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy unikać danego sklepu. Może ten super tani smart TV z Czarnego Piątku po prostu nie jest tego wart. Mapy Google mogą nawet określić pory dnia, w których obszar jest najbardziej ruchliwy.

Jednak niektórzy ludzie lubią tę imprezową atmosferę i chcą wiedzieć, który klub nocny jest miejscem, w którym wszyscy się gromadzą. Mapy Google też mogą Ci to pokazać.

Oprócz tego karta Katalog rozszerza się o lotniska, dworce i centra handlowe. Niezależnie od tego, czy próbujesz skreślić przedmioty z listy prezentów, czy spędzasz wakacje z rodziną, Mapy Google pomogą Ci to zrobić wydajniej.

Katalog Map Google na Czarny Piątek

Gdy Google ma dane, Katalog pozwoli Ci zobaczyć, które sklepy znajdują się w centrum handlowym i gdzie na lotnisku znajdują się wypożyczalnie samochodów. Oprócz tego typu wpisów dostępne są również informacje o godzinach pracy, ocenach itp.

Oprócz zakupów świątecznych odbywają się również zakupy spożywcze, czy to na cotygodniowe posiłki, czy na przyjęcia bożonarodzeniowe. Mapy Google rozszerzają swoją usługę odbioru o więcej lokalizacji. Będzie on teraz dostępny w 2000 rodzinnych sklepach Kroger w 30 stanach. Obejmuje to Kroger, Fry’s, Ralphs i Marianos.

Odbiór w Mapach Google Czarny piątek

Złóż zamówienie na artykuły spożywcze online, a odbiór pomoże Ci je śledzić, udostępnić sprzedawcy ETA i powiadomić, kiedy dotrze. Pozbądź się stresu związanego z kupowaniem jedzenia.

Czytać  Pozew złożony przeciwko Apple z powodu urazu AirPods u nastolatka

Ale oczywiście, jeśli chcesz pozbyć się stresu związanego z przygotowywaniem się do obiadu, możesz po prostu wyjść do restauracji. Mapy Google zawsze pomogą Ci znaleźć restaurację, ale teraz jeszcze to ułatwiają.

Restauracje na Czarny Piątek w Mapach Google

Aplikacja pokaże Ci teraz przedziały cenowe Twoich lokali gastronomicznych i bardziej szczegółowe recenzje, które będą zawierać rzeczy niezbędne w erze COVID, takie jak miejsca na zewnątrz, odbiór z krawężnika, dostawa itp. To informacje, które chcesz wiedzieć, wszystko zebrane w jednym miejscu.

Dostępność

Rozszerzony katalog i kolekcja są teraz dostępne w aplikacjach na Androida i iOS. Pozostałe funkcje zostaną udostępnione w nadchodzących tygodniach, w sam raz na święta.

To sezon świąteczny, który dzięki Google Maps będzie mniej stresujący.

Pamiętaj, aby w nadchodzących tygodniach trzymać się Make Tech Easier, aby uzyskać wiele wspaniałych ofert, produktów i opcji na święta i Czarny piątek. Postępuj również zgodnie z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak samodzielnie znaleźć najlepsze oferty na Czarny piątek.

Źródło obrazu: Blog Google

Czy ten artykuł jest przydatny?