Kyvol Cybovac S31 Robot odkurzacz i przegląd mopa

Kyvol Cybovac S31 Robot odkurzacz i przegląd mopa

Inteligentne urządzenia domowe mają ułatwiać nam życie. Odkurzacze robotów robią to w bardzo oczywisty sposób. Jak możesz dalej ulepszyć ten proces? Odkurzacz i mop Kyvol Cybovac S31 ma na celu ułatwienie pracy poprzez opróżnianie kosza po każdym użyciu. Czy to ułatwia? Poddałem Cybovacowi test, aby sprawdzić, czy jest łatwiejszy.

Konfiguracja Cybovaca

Kyvol Cybovac Unboxing

Zawarte w Odkurzacz automatyczny Kyvol Cybovac S31 i mop opakowanie jest:

 • Odkurzacz
 • Podstawa odpylacza
 • Pilot na dwie baterie AA
 • Szczotka do czyszczenia
 • Wymienne szczotki boczne
 • Zmywalny zbiornik na wodę z czyścikiem
 • Dodatkowa zmywalna nakładka do mopa
 • 10 jednorazowych podpasek
 • Wymienny filtr HEPA i gąbka
 • Dwa zapasowe worki na kurz
 • Instrukcja obsługi
 • Podręcznik użytkownika aplikacji
Kyvol Cybovac Plus Unvboxing

Zapasowe worki na kurz są dołączone do podstawy zrzutu kurzu. Instrukcja obsługi mówi, że szczoteczka do czyszczenia też tam jest. Trzeba było opróżnić kosz na śmieci, żeby go znaleźć, ale tak się stało. Znajduje się w oddzielnej małej komorze wewnątrz kosza na śmieci.

Kyvol Cybovac podłączył się

Instrukcja mówi, że ma 1,2 mz przodu i 0,5 mz każdej strony podstawy. Nie mam takiej przestrzeni na ścianie, ale nadal działa dobrze. Po podłączeniu zapala się białe światło. Do ładowania odkurzacz należy ustawić na podstawie. Ponieważ miałem go do góry nogami, aby znaleźć styki, aby ustawić go prawidłowo do ładowania, wrzasnął na mnie – głośno! Bardzo głośny. To mnie wystraszyło! Zanotowałem w pamięci, żeby sprawdzić regulację głośności. To było tak głośne i nagłe, że nie mam pojęcia, co powiedział.

Nie mogłem go odpowiednio ustawić, ale aktywował się, okrążył przód i sam zaparkował. On też znowu na mnie krzyczał. Należy go ładować przez 6,5 godziny, ale przy tak długim ładowaniu uzyskasz 24 godziny czyszczenia.

Kyvol Cybovac Wi Fi

Istnieje również aplikacja do użycia z Cybovac. Jest dostępny w obu Google Play i Sklep z aplikacjami. Po otwarciu aplikacji i zalogowaniu się lub utworzeniu nowego konta kliknij + w prawym górnym rogu, a następnie kliknij S31, aby sparować go przez Wi-Fi.

Korzystanie z Cybovac

Chociaż wspomniałem już, że jedna z funkcji robota odkurzającego i mopa Kyvol Cybovac S31 opróżnia kosz na śmieci, ma też inną wspaniałą funkcję i to ona robi na mnie największe wrażenie. Posiada również funkcję mapowania. Nawet po tej krótkiej chwili, w której odkurzacz aktywował się i przesunął zaledwie sześć cali od podstawy, kiedy zobaczyłem odkurzacz w aplikacji, zobaczyłem, że wykonał bardzo dobrą robotę, mapując najwyższe piętro mojego domu.

1. mapa Kyvol Cybovac

Pierwsza mapa utworzona po tych kilku sekundach i calach jest pokazana powyżej. Muszę przyznać, że to niesamowite! System nawigacji laserowej wykorzystuje 29 czujników. Ale znowu siedział w kącie mojego domu i dokładnie to ustalił!

Czytać  Przegląd projektora Wi-Fi MVV MV-06

Istnieje kilka sposobów korzystania z Cybovac. Możesz wcisnąć przycisk home na odkurzaczu lub skorzystać z pilota, aplikacji mobilnej lub Amazon Alexa lub Asystenta Google.

Kyvol Cybovac Methodical

Cybovac jest bardzo metodyczny podczas czyszczenia. Przechodzi z jednej strony na drugą, aż pokryje cały obszar. Wypróbowałem kilka robotów odkurzających zygzakiem, ale Cybovaac jest znacznie bardziej metodyczny.

Kyvol Cybovac już czysty

Jeśli zalogujesz się do aplikacji, pokaże Ci obszary, które już wyczyściłeś. Podczas czyszczenia udoskonalasz również początkową zaprojektowaną mapę. Gdy jesteś w aplikacji, możesz przejść do Ustawień i wyłączyć głośność, aby nie krzyczała na ciebie. Możesz także regulować głośność samego odkurzacza.

Kyvol Cybovac Kosz na śmieci 2

Kiedy Cybovac wraca do swojej podstawy, jest automatycznie opróżniany do podstawy opróżniającej kurz. Jest to również bardzo mocne. Instrukcja sugeruje opróżnianie kosza za każdym razem. To sprawiło, że zacząłem się zastanawiać, dlaczego miałby to robić dzięki funkcji automatycznego spłukiwania. Firma powiedziała mi, że sugerują opróżnianie po każdym użyciu, ale nie jest to wymagane. Opróżniłem kosz po pierwszym użyciu i znalazłem tylko kilka kawałków kurzu i psiej sierści. Z tego, co zwykle znajduję po odkurzaniu, zapewniam, że wewnątrz bazy jest o wiele więcej. Na powyższym obrazku możesz również zobaczyć małą szczoteczkę do czyszczenia znajdującą się poza jej ukrytą komorą.

Wycierać

Kyvol Cybovac Mop

Odkurzacz automatyczny Kyvol Cybovac S31 posiada również funkcję czyszczenia. Mam tylko jeden pokój w moim domu, więc zawsze jest to bonus. Statki z dwoma zmywalnymi mopami i 10 jednorazowymi mopami. Zbiornik na wodę należy napełnić wodą, następnie przymocować zmywalną lub jednorazową podkładkę z rzepem. Wszystko łączy się z dnem Cyboraca.

Najpierw użyłem zmywalnej podkładki, która kapała trochę wody na podłogę, ale nigdy na tyle, aby ją umyć. Zostawiłem to przymocowane i moczyłem je następnym razem, gdy odkurzałem / wycierałem. Nadal nie umyłeś mojej podłogi prawidłowo. Próbowałem też jednorazowych. To było moje największe rozczarowanie z Cybovacem.

Definicja funkcji odwzorowania

Kyvol Cybovac Nowa mapa

Jak wspomniano powyżej, funkcja mapowania jest najbardziej imponująca w Cybovac i jest od razu po wyjęciu z pudełka. Po narysowaniu przez siebie wstępnej mapy mojego pierwszego piętra, Cybovac dopracował projekt i udoskonalił go. Są jednak obszary, do których nie chcę, żeby dotarła. Czasami nie chcesz odkurzyć całej podłogi powyżej, tylko niektóre pokoje.

Kyvol Cybovac Rooms

W tym miejscu naprawdę do gry wkroczyło mapowanie. Mogłem wziąć utworzoną mapę i nią manipulować. Nazwałem, podzieliłem i połączyłem pokoje oraz stworzyłem „strefy zamknięte”. Chociaż Cybovac jest na tyle sprytny, że nie zejdzie, kazałem odkurzaczowi zrobić to dwa razy. Nie chciałem tego samego losu dla Cybovae, więc moje schody są teraz zakazaną strefą. Nadając im nazwy pokojom, mogę powiedzieć, żeby po prostu odkurzyć kuchnię. Nie mogło być łatwiej ani lepiej.

Czytać  Recenzja GiiKER Smart Four: Zmierz się!

Punkty tarcia

Miał trzy punkty sporne: jeden mały i dwa główne. Różnica między ręcznym opróżnianiem kosza jest mniejsza. Nie wpływa na działanie podciśnienia. Poważnym problemem jest niedziałająca funkcja czyszczenia. To wszechstronna funkcja i powinna działać lepiej.

Sypialnia dodatkowa Kyvol Cybovac

Moim drugim głównym problemem jest ten, którego nie widziałem w innych recenzjach, więc muszę być jednym z nielicznych, na który wpływa – kiedy oglądam telewizję, za pomocą pilota mówi się odkurzaczowi, aby zaczął sprzątać, i nie ma sposobu, aby to zrobić wyłącz odkurzacz, tak jak inne, których używałem. To było bardzo irytujące. To było coś, co kwestionowałem. Firma powiedziała mi, że zarówno mój pilot do telewizora, jak i pilot Kyvol są sterowane na podczerwień i istnieje możliwość, że używają tego samego pasma częstotliwości. Zasugerowano, aby telewizor i odkurzacz nie znajdowały się blisko siebie. Byli metr od siebie. Przeniosłem odkurzacz do pokoju gościnnego, ale to zresetowało mapę, więc musiałem zmienić etykiety i podzielić pokoje.

Ostateczny werdykt

Robot odkurzający i mop Kyvol Cybovac 531 ma te same podstawowe funkcje, co inne odkurzacze automatyczne, z czyszczeniem punktowym, głębokim czyszczeniem itp., Ale to, co go wyróżnia, to opróżnianie i mapowanie kosza na śmieci. Samo mapowanie zasługiwało na ocenę 5. Jednak musiałem wystartować z powodu czystości i odległego problemu, więc za każde z nich odejmowałem pół punktu. To bardzo imponująca pustka z dwoma problemami, których po prostu nie można zignorować. Możesz to teraz zdobyć Amazonka za 469,99 USD po przecięciu kuponu o wartości 30 USD od już obniżonej ceny.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?