Kup zewnętrzny projektor Wi-Fi Mooka za mniej niż 100 USD

Kup zewnętrzny projektor Wi-Fi Mooka za mniej niż 100 USD

Tego lata jest jeszcze czas na małe spotkania na świeżym powietrzu. Możesz zaprosić kilka osób i obejrzeć wieczór, niezależnie od tego, czy oglądasz swój ulubiony film, wielką grę, czy ulubione filmy i zdjęcia zrobione podczas ostatnich wakacji. Możesz to wszystko zrobić za pomocą Projektor zewnętrzny Wi-Fi MOOKA za mniej niż 100 USD.

Możesz tworzyć niesamowitą rozrywkę na świeżym powietrzu za pomocą telefonu iPhone lub telefonu z systemem Android i tego projektora. Połącz się przez Wi-Fi bez martwienia się o porty, kable, klucze sprzętowe itp. Projektor można nawet zawiesić pod sufitem.

Projektor zewnętrzny Mooka Wi-Fi

Projektor MOOKA Outdoor Wi-Fi ma jasność 7500 lumenów, obsługując 1080P. Dzięki współczynnikowi kontrastu 5000:1 jest o 80% jaśniejszy niż podobne projektory w tym samym przedziale cenowym. Wykorzystuje najnowszą technologię ekranów LCD 4.0 i zaawansowane źródła światła LED. Twoje oczy będą chronione dzięki płynnemu obrazowaniu dzięki technologii rozproszonego odbicia. Pobór mocy lampy został zminimalizowany do maksymalnie 50 000 godzin.

Oprócz kompatybilności ze smartfonami przez Wi-Fi, projektor jest również kompatybilny z urządzeniami TV, PlayStation, HDMI, AV (DVD) za pośrednictwem portów AV, HDMI i USB. Jest idealny do rozrywki na świeżym powietrzu, takiej jak gry, imprezy i kemping, ale równie dobrze nadaje się do wnętrz. Obejmuje trzy lata profesjonalnego wsparcia i naprawy dożywotniej oraz 12-miesięczną gwarancję zwrotu pieniędzy lub wymiany.

Zniżka 26 USD od ceny tego projektora i zapłać tylko 99,99 USD.

Projektor zewnętrzny Wi-Fi MOOKA

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak łatwo tłumaczyć strony internetowe za pomocą Google Chrome