Kup zestaw lamp pierścieniowych Neewer za ponad połowę taniej

Kup zestaw lamp pierścieniowych Neewer za ponad połowę taniej

Jeśli jesteś vlogerem lub osobą wpływową w mediach społecznościowych lub spędzasz dużo czasu na wideokonferencjach, potrzebujesz dobrego kręgu światła, który sprawi, że będziesz wyglądać jak najlepiej. Rozważ uzyskanie Nowszy zestaw lamp pierścieniowych, dostępny teraz w cenie ponad połowę taniej. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wspaniałych filmów i zdjęć, z wyjątkiem aparatu.

Pierścień światła rozświetli go bez ciemnych cieni, a jednocześnie będzie można go ściemniać. Odbicia od twoich oczu będą widoczne z różnych odległości, a rysy twarzy zostaną wzmocnione, aby zapewnić bardziej trójwymiarowy obraz. Twoja twarz zaświeci się i stanie się centrum obrazu.

Neewer lampa pierścieniowa bez pudełka

Zewnętrzne pierścienie świetlne mają 240 ściemnialnych żarówek LED, które można przyciemniać od 1 procenta do 100. Nie ma promieniowania UV i podczerwonego. Lampa pierścieniowa ma niską moc cieplną i zapewnia bezpieczeństwo oraz ochronę środowiska.

Lekki uchwyt zestawu Neewer Ring Light Kit jest wytrzymały i wykonany ze stopu aluminium. Światło obraca się łatwo, aby zapewnić najlepszą pozycję dzięki miękkiej rurce. Dołączone pomarańczowe i żółte filtry są wykonane z tworzywa sztucznego o wysokiej przepuszczalności światła i zapewniają stałą temperaturę barwową.

Dołączony adapter gorącej stopki jest kompatybilny z większością lustrzanek cyfrowych, a uchwyt na smartfona pasuje do większości telefonów z systemem iOS i Android.

Zestaw lamp pierścieniowych zawiera prawą lampkę LED, uchwyt na lampkę, miękką rurkę, zestaw filtrów biały i pomarańczowy, adapter do butów kulkowych, uniwersalny zasilacz z wtyczką, uchwyt na smartfona i torbę transportową. Należy pamiętać, że statyw oświetleniowy jest zapakowany w pudełko, które jest zapakowane w większe pudełko. W zestawie instrukcja rozkładania stojaka.

Uzyskaj 52 procent zniżki od ceny tego zestawu Ring Light i zapłać tylko 76,49 USD.

Nowszy zestaw lamp pierścieniowych

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdobądź bezprzewodowy mikroskop cyfrowy Ankylin za mniej niż 25 USD