Kup zestaw eufy Security Solo IndoorCam 2-Cam za mniej niż $80

Kup zestaw eufy Security Solo IndoorCam 2-Cam za mniej niż $80

Jeśli masz problemy z ustaleniem, gdzie chcesz umieścić swoją wewnętrzną kamerę bezpieczeństwa, nie będziesz musiał decydować za pomocą Zestaw 2 kamer eufy Security Solo IndoorCam. Możesz umieścić je przy dwoje drzwi, w każdym pokoju Twojego dziecka, obok legowiska psa, kuchni itp.

Podłącz kamery wewnętrzne do Apple HomeKit, Asystenta Google lub Amazon Alexa. Sztuczna inteligencja kamer określi, czy widzą człowieka, czy swojego zwierzaka, i zarejestruje tylko wtedy, gdy ustali, że zdarzenie ma miejsce. Kamery będą śledzić i podążać za poruszającymi się obiektami z panoramą 360º i pochyleniem 96º. Możesz także dostosować obszar wykrywania.

Zestaw Eufy Security Solo Cam

Nagrane zdarzenia można oglądać z klarownością 2K (chyba, że ​​korzystasz z HomeKit, gdzie jest 1080P). Dwukierunkowy dźwięk w kamerach umożliwia komunikację z dzieckiem, psem, współmałżonkiem itp., niezależnie od tego, kto znajduje się przed kamerą. AI powiadomi Cię o nadmiernym hałasie, więc wiesz, jak się tym zająć.

Nie martw się jednak o swoją prywatność, ponieważ wszystkie nagrania są przechowywane lokalnie (na osobno zakupionej karcie SD) i są zawsze dostępne, bez względu na to, gdzie jesteś, dzięki 256-bitowemu szyfrowanemu połączeniu.

Zniżka 16 USD od ceny tego zestawu do kamer wewnętrznych i zapłać tylko 79,99 USD.

Zestaw 2 kamer eufy Security Solo IndoorCam

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Recenzja wzmacniacza Rock Space AX1800 Wi-Fi 6