Kup Willful Smartwatch na Androida i iOS za 32 USD

Kup Willful Smartwatch na Androida i iOS za 32 USD

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby kupić smartwatch, nie musi to kosztować setek dolarów. Możesz dostać Willful Smartwatch na Androida i iOS za nieco ponad 30 USD, jednocześnie uzyskując funkcje, których naprawdę potrzebujesz i potrzebujesz, takie jak monitor fitness i monitor pracy serca.

Ten inteligentny zegarek jest kompatybilny z większością smartfonów: iOS 8.0 i nowszy oraz Android 4.4 i nowszy. Sparuj zegarek w aplikacji „VeryFitPro”, aby otrzymywać alerty dotyczące kalendarza, SMS-ów, połączeń przychodzących i sieci społecznościowych. Dodatkowo otrzymasz przydatne narzędzia, takie jak budzik, stoper, minutnik, przewodnik głębokiego oddychania, kontroler muzyczny, przypomnienie o bezruchu i wyszukiwarkę telefonu.

Dobrowolne wymiary smartwatcha

Jeśli powodem, dla którego rozważasz zakup smartwatcha, jest śledzenie kondycji, Willful Smartwatch na Androida i iOS Cię obejmuje. Obsługuje dziewięć sportów, w tym spacery, bieganie, jazdę na rowerze, wędrówki piesze, bieżnię i jogę. Rejestruje Twoje kroki, dystans, spalone kalorie, przebyte kilometry i minuty aktywności. Łącząc się z GPS smartfona, możesz śledzić swoje trasy treningowe, dystanse i kondycję podczas treningu.

Pulsometr na smartwatchu będzie monitorował Twoje tętno w czasie rzeczywistym. Monitor snu przeanalizuje Twój głęboki sen, lekki sen i czas pobudki, aby pomóc Ci w rozwijaniu zdrowszego stylu życia.

Stopień wodoodporności IP68 tego smartwatcha pozwoli Ci pływać, ale pamiętaj, że nie będzie on śledzić twoich treningów pływackich. Duża pojemność i niski pobór mocy urządzenia zapewnia siedem dni normalnego użytkowania i 30 dni czuwania.

Zaoszczędź 17,79 USD na czarno-różowych smartwatchach i zapłać tylko 32,29 USD. Zapłać 30,59 USD za zieleń, złoto-zielone i fioletowe, a 39,99 USD za szary i głęboki fiolet.

Willful Smartwatch na Androida i iOS

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup inteligentny głośnik Amazon Echo Dot czwartej generacji za mniej niż 30 USD