Kup tracker aktywności Fitbit Charge 4 za mniej niż 100 USD

Kup tracker aktywności Fitbit Charge 4 za mniej niż 100 USD

Teraz, gdy pogoda robi się coraz cieplejsza, gdy zbliżamy się do wiosny, jest to świetny czas, aby wyjść i zacząć ćwiczyć kondycję, niezależnie od tego, czy chodzi o spacery, bieganie czy jazdę na rowerze. Chcesz mieć możliwość śledzenia całej wykonywanej pracy, jednocześnie kontrolując swoje zdrowie. Świetnym wyborem dla obu jest Fitbit Charge 4 Fitness i monitor aktywności. Możesz go teraz odebrać za mniej niż 100 USD.

Śledź swoje treningi w czasie rzeczywistym dzięki ponad 20 trybom ćwiczeń opartych na celach w tym monitorze fitness. Będąc odpornym na wodę i pływanie do 50 metrów, możesz bez obaw śledzić swoje okrążenia i zostawić je włączone również podczas kąpieli.

Zobacz swoje tempo i dystans na tarczy zegarka podczas biegu, spaceru, spaceru itp. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Monitoruj zmiany tętna i mapę intensywności treningu w aplikacji również w ruchu.

Monitor aktywności Fitbit Charge 4

Po osiągnięciu docelowej strefy tętna poczujesz brzęczenie monitora aktywności i fitness Fitbit Charge 4 wraz z minutami aktywnej strefy. Daje ci to dodatkowe poczucie, że nie tylko ukończyłeś trening, ale zrobiłeś więcej poza zaplanowanym czasem. Monitoruj tętno 24/7, a także mierz spalanie kalorii.

Aby pomóc Ci pozostać aktywnym, dobrze spać i radzić sobie ze stresem, kupując ten monitor aktywności, otrzymujesz bezpłatną 90-dniową wersję próbną Fitbit Premium. Dodaj też aplikację Spotify na Fitbit, aby sterować muzyką. Dodatkowo, używaj Fitbit do robienia bezpiecznych zakupów za pomocą Fitbit Pay oraz otrzymywania wiadomości tekstowych i innych powiadomień ze swojego smartfona.

Zaoszczędź 51 USD na tym czarno-czarnym trackerze i kup za jedyne 98,95 USD. Zapłać 99,95 $ za urządzenie śledzące Rosewood / Rosewood i 118,95 $ za Black / Granite Reflective.

Fitbit Charge 4 Fitness i monitor aktywności

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 20 USD na odtwarzaczu multimediów strumieniowych Roku Streambar