Kup tablet VASTKING KingPad K10 Pro z Androidem za mniej niż 190 USD

Kup tablet VASTKING KingPad K10 Pro z Androidem za mniej niż 190 USD

Czy spojrzałeś na nowe iPady Pro i zdecydowałeś, że są zbyt bogate dla twojej krwi? W porządku, ponieważ istnieje więcej opcji za znacznie niższą cenę. Plik VASTKING KingPad K10 Pro Tablet z systemem Android. Otrzymujesz wszystkie niezbędne funkcje, takie jak ośmiordzeniowy i 64 GB pamięci masowej, a także klawiaturę i rysik, więc nie musisz ich dodawać samodzielnie. A wszystko to kosztuje mniej niż 190 dolarów.

Gdy weźmiesz pod uwagę obudowę klawiatury dokującej z rozszerzonym gładzikiem, kupowanie tego tabletu jest jak kupowanie tabletu i laptopa. Pisz obszernie, nie denerwując się wbudowaną klawiaturą, ale używaj jej również jako tabletu, używając rysika do podpisywania dokumentów, rysowania, malowania – w zasadzie wszystkiego, co wymaga precyzyjnego pociągnięcia. Możesz to zrobić na dużym, bezramkowym ekranie z wyświetlaczem Full HD 1920 x 1200.

Świetna wydajność Kingpada

Zrób to szybko dzięki zaktualizowanemu chipsetowi 12 nm i 4GM pamięci RAM w tablecie VASTKING KingPad K10 Pro Android. Jest szybki i potężny, umożliwiając granie w ulubione gry na Androida i wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Zyskasz również zaawansowaną wydajność w grach dzięki dwurdzeniowemu procesorowi graficznemu i taktowi 650 MHz.

Ciesz się pamięcią 64 GB, którą można rozszerzyć do 512 GB za pomocą zewnętrznej karty SD, aby przechowywać wszystkie ulubione multimedia w jednym miejscu. Dodaj napisy na żywo, inteligentną odpowiedź, wzmacniacz dźwięku, nawigację gestami, ciemny motyw, kontrolę prywatności i dostęp do Google Play.

Użyj przedniej kamery 8 MP do spotkań Zoom lub odległej klasy oraz tylnej kamery 13 MP do robienia zdjęć na miejscu. Połącz się z 5G Wi-Fi i Bluetooth 5.0. Jedno ładowanie baterii wystarcza na 12 godzin i ładuje się szybko przy użyciu portu USB-C. Obejmuje również GPS, rozpoznawanie twarzy i ochronę bezprzewodową.

Zmniejsz cenę tego tabletu z Androidem o 33 USD i zapłać tylko 186,99 USD.

Czytać  Zaoszczędź 600 USD na telewizorze BRAVIA Sony A8H 55 "Smart TV z Alexa

VASTKING KingPad K10 Pro Tablet z systemem Android

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych przez nasze linki, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.