Kup tablet Amazon Fire HD 10 za mniej niż 80 USD

Kup tablet Amazon Fire HD 10 za mniej niż 80 USD

W tym Amazon Prime Day nie możesz zrobić nic lepszego niż ta oferta, która równa się prawie połowie tabletki. Tablet Amazon Fire HD 10 Jest to wersja 2021 i dostarczana z etui, zabezpieczeniem ekranu i ładowarką 15 W.

Tablet ma ośmiordzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM, o 50 procent więcej pamięci RAM niż poprzednia generacja. Wybierz wewnętrzną pamięć masową o pojemności 32 GB lub 64 GB i dodaj do 1 TB więcej dzięki karcie micro SD (sprzedawanej osobno). Bateria wytrzyma do 12 godzin dziennie. Wyświetlacz 10,1″ 1080p Full HD jest o 10 procent jaśniejszy niż poprzednia generacja i ma dwa miliony pikseli.

Uruchom 10 aplikacji

Na tablecie Amazon Fire HD 10 możesz pobrać wiele swoich ulubionych aplikacji, w tym Netflix, Facebook, Hulu, Instagram, TikTok itp. Wybierz więcej aplikacji ze sklepu z aplikacjami Amazon, chociaż może być wymagana subskrypcja niektórych. Google Play nie jest obsługiwany.

Sprawdzaj pocztę e-mail, aktualizuj listę mailingową, ustawiaj przypomnienia i spotkania i nie tylko dzięki pakietom Microsoft Office, OneNote, DropBox i nie tylko. Odbieraj i wideorozmowy ze znajomymi, rodziną i biurem za pomocą asystenta głosowego Alexa lub pobieraj aplikacje, takie jak Zoom. Wyłącz i włącz i więcej dzięki Alexa.

Zgarnij 70 USD na ten czarny, dżinsowy, lawendowy lub oliwkowy tablet z ekranem Fire Lock 32 GB i zapłać tylko 79,99 USD. 64 GB kosztuje 119,99 USD. Ekran blokady 32 GB bez reklam kosztuje 94,99 USD, a ekran blokady 64 GB bez reklam kosztuje 134,99 USD.

Tablet Amazon Fire HD 10

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup 120-calowy ekran projekcyjny Mdbebbron za połowę ceny