Kup szpiegowski aparat z długopisem Onzpuco za mniej niż 30 USD

Kup szpiegowski aparat z długopisem Onzpuco za mniej niż 30 USD

Jeśli wyobrażasz sobie siebie jako faceta z Jamesa Bonda, prawdopodobnie naprawdę kochasz swoje gadżety. Niezależnie od tego, czy jesteś tajnym agentem na całym świecie, czy po prostu chcesz zabawiać znajomych na następnym spotkaniu, plik Szpiegowska kamera długopisowa Onzpuco To zabawny gadżet, który naprawdę działa do robienia zdjęć, gdy telefon nie jest zbyt przydatny.

To łatwy w użyciu gadżet. Po prostu naciśnij i przytrzymaj górny przycisk, a włączy się. Naciśnij przycisk raz, aby nagrać wideo; naciśnij go dwukrotnie, aby zrobić zdjęcie. Nie daj się zwieść rozmiarem długopisu, ponieważ nagrywa ono wyraźne wideo 1080P, które doskonale nadaje się do nagrywania występów szkolnych Twojego dziecka.

Schemat ołówkowy kamery szpiegowskiej Unzpoco

Aparat posiada wysuwaną przykrywkę obiektywu, która zapobiega robieniu przypadkowych zdjęć. Można go przypiąć do koszuli lub notatnika, aby zawsze mieć go pod ręką. Wbudowana bateria litowa w szpiegowskiej kamerze Onzpuco może zapewnić 150 minut nagrywania wideo Full HD 1080P.

Dołączona karta SD musi być zainstalowana na piórze, aby ładować i przesyłać dane. Jednak dla wszystkich innych będzie wyglądać jak zwykły długopis przyczepiony do koszuli lub notatnika. Rdzeń ołówka w dolnej części aparatu można wymienić na jeden z pięciu dołączonych wkładów.

Nowoczesne pióro jest dostarczane z czytnikiem kart, kartą SD o pojemności 32 GB, pięcioma ładowaniami atramentu, pinem karty, kablem do ładowania danych i instrukcją.

Skorzystaj z 37% zniżki na cenę tego urządzenia i zapłać tylko 28,45 USD.

Szpiegowska kamera długopisowa Onzpuco

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdobądź maskę na oczy TOPOINT Bluetooth za mniej niż 20 USD