Kup słuchawki Trucker TaoTronics za mniej niż 40 USD

Kup słuchawki Trucker TaoTronics za mniej niż 40 USD

To, że pracujesz w domu, nie oznacza, że ​​nie potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Po co zadowalać się tym, co obecnie masz? Jeśli zamierzasz pracować zdalnie w nieskończoność, zdobądź potrzebne narzędzia, takie jak plik Słuchawki TaoTronics Trucker Oczywiście nie musisz go używać podczas prowadzenia ciężarówki; Działa świetnie w przypadku wszystkich połączeń służbowych Zoom i spotkań, w które bierzesz udział, ale jeśli jesteś kierowcą ciężarówki, to też jest w porządku. Słuchawki będą działać dobrze.

Te słuchawki są wyposażone w technologię redukcji szumów AI, dzięki czemu są pierwszymi na świecie słuchawkami z redukcją szumów AI. Eliminuje hałas otoczenia do 40 dB, więc nie ma znaczenia, czy pracujesz w domu z dziećmi i zwierzętami pod nogami i głośnym telewizorem, czy poruszasz się po wiejskich drogach z otwartym oknem i głośnym ruchem ulicznym, nadal będziesz być wyraźnie słyszane.

Zaoferuj opcje słuchawek Taotronics Trucker

Zestaw słuchawkowy TaoTronics Trucker łączy się przez Bluetooth 5.0 z maksymalnie dwoma urządzeniami jednocześnie. Posiada zaawansowany chipset Qualcomm QCC3020 zapewniający szybką i stabilną transmisję sygnału. Po jednym ładowaniu uzyskasz do 34 godzin ciągłego odtwarzania. Nie musisz się martwić, jeśli masz ważny telefon; będziesz wiedział, że zestaw słuchawkowy jest gotowy. Będą również wygodne w noszeniu przez cały czas, z regulowanym pałąkiem i miękką podkładką.

Sterowanie jest łatwe w obsłudze. Wycisz połączenie za pomocą przycisku wyciszania i użyj przycisku wielofunkcyjnego do ponownego wybierania, odbierania, odrzucania, kończenia lub przekazywania połączenia. Użyj przycisków plus i minus, aby wyregulować głośność połączenia. Pamiętaj, aby aktualizować kartę dźwiękową i sterownik Bluetooth do najnowszej wersji lub używać zestawu słuchawkowego z urządzeniem USB Bluetooth, aby wyeliminować słabą jakość dźwięku i błędy połączenia Bluetooth.

Uzyskaj 20% zniżki na te słuchawki i zapłać tylko 39,18 USD.

Słuchawki TaoTronics Trucker

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 20% na inteligentnej lampie stołowej Gosund,