Kup słuchawki Skullcandy Indy ANC za mniej niż 100 USD

Kup słuchawki Skullcandy Indy ANC za mniej niż 100 USD

Skullcandy od dawna jest znaną marką w dziedzinie słuchawek, sięgając czasów słuchawek przewodowych. Nadal są w grze, stojąc obok wszystkich innych liderów. Nadąża za duchem czasu Słuchawki Skullcandy Indy ANC– Prawdziwe połączenie bezprzewodowe, szybkie ładowanie i redukcja szumów dzięki etui do ładowania.

Te prawdziwe słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów wyeliminują hałas wokół Ciebie, gdy idziesz pobiegać lub spacerować z psem. Aby to poprawić, dostępna jest aplikacja Skullcandy, która przeprowadzi szybki test audio, umożliwiając dostrojenie słuchawek do indywidualnego słuchu. Różne poziomy dźwięku zostaną dostosowane automatycznie, abyś mógł słuchać muzyki tak, jak powinna.

Deal etui z funkcją ładowania słuchawek Skullcandy Indy

Tryb otoczenia słuchawek Skullcandy Indy ANC pozwala również na ponowne dostrojenie i słuchanie otoczenia, dzięki czemu nie przegapisz niczego, co dzieje się w pobliżu, w tym dużego ruchu podczas biegania lub chodzenia. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia trzy godziny słuchania w zaledwie 10 minut. Pełne ładowanie tych słuchawek trwa 19 godzin, aw etui ładującym łącznie 32 godziny.

Ale chyba najlepszą cechą tych słuchawek jest wbudowana technologia Tile. Nie ma potrzeby parowania słuchawek z urządzeniem Tile, ponieważ technologia jest wbudowana. Nigdy nie musisz się martwić utratą słuchawek Skullcandy. Nie tylko oszczędzasz pieniądze, nie musząc ich wymieniać, ale także oszczędzasz pieniądze, nie musząc kupować urządzenia Tile.

Zaoszczędź 30 USD z ceny katalogowej tych słuchawek i zapłać tylko 99,99 USD.

Słuchawki Skullcandy Indy ANC

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 400 USD na telewizorze Sony 75 ″ Google X80J Smart TV