Kup przenośny głośnik Bose SoundLink Color II za mniej niż 100 USD

Kup przenośny głośnik Bose SoundLink Color II za mniej niż 100 USD

Bose to jedno z największych nazwisk w branży audio. Nazwa zapewnia wysokiej jakości obrazy i koszty. Ale uzyskanie takiej jakości nie musi być zbyt drogie. Możesz dostać Przenośny głośnik Bose SoundLink Color II i uzyskaj wszystko, czego oczekujesz od Bose i to, czego oczekujesz od głośnika bezprzewodowego, ale wydaj mniej niż 100 USD.

Jak można oczekiwać od firmy Bose, głośnik jest wyposażony w technologię Bose, która zapewnia doskonały dźwięk przez tak mały głośnik. Miękka silikonowa obudowa ułatwia zabranie i zabranie ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Stopień wodoodporności IPX4 rozszerza listę miejsc, w których można zabrać głośnik.

Głośnik Bose Soundlink Color Ii

Komunikaty głosowe na przenośnym głośniku Bose SoundLink Colo. R II pomoże Ci sparować go ze smartfonem po raz pierwszy. Możesz także wykonać szybkie parowanie z urządzeniami HFC. Akumulator litowo-jonowy zapewnia do ośmiu godzin odtwarzania. Połącz go z innymi głośnikami Bose Smart Home, aby odtwarzać tę samą muzykę w całym domu.

Wbudowany mikrofon zapewnia głośnik do użytku z asystentami głosowymi, takimi jak Siri lub Google Now. Głośnikiem można również zarządzać za pomocą aplikacji Bose Connect, która ułatwia przełączanie między urządzeniami. Wystarczy przeciągnąć i upuścić. Możesz także dostosować ustawienia w aplikacji, aby skupić się na muzyce, podcastach itp.

Zniżka 30 USD na ten głośnik w kolorze Soft Black, Polar White, Citron lub Aqua Blue za jedyne 99 USD.

Przenośny głośnik Bose SoundLink Color II

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Graj w stare gry DOS na macOS z DOSBox