Kup przenośny głośnik Bluetooth SUPNU za mniej niż 60 USD

Kup przenośny głośnik Bluetooth SUPNU za mniej niż 60 USD

Zapewnij muzykę na następną imprezę. Nie ma potrzeby kupowania drogiego sprzętu, ponieważ melodie można wyposażyć w Przenośny głośnik Bluetooth SUPNU. Ten głośnik zewnętrzny ma podwójny subwoofer, bogate basy, kolorowe diody LED i obsługę radia FM.

Głośnik zawiera kontrabas, podwójne głośniki wysokotonowe i ciężką rurkę prowadzącą bas. Czyste wysokie tony, głęboki bas, 60 W i prawdziwy dźwięk HD sprawią, że poczujesz się jak na koncercie. Bluetooth 5.0
jest wbudowany, aby umożliwić szybkie połączenie z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth. Może transmitować do 100 stóp, dzięki czemu idealnie nadaje się na imprezy plenerowe, takie jak pikniki i kemping. Kabel audio AUX 3,5 mm połączy się ze smartfonami, tabletami, odtwarzaczami MP3, MP4, komputerami, telewizorami i nie tylko.

Strojenie przenośnych głośników Bluetooth Supnu

Przenośny głośnik Bluetooth SUPNU naprawdę świeci dzięki migającym diodom LED, które tańczą do muzyki. Możesz łatwo sterować światłami za pomocą podwójnego kliknięcia przycisku pauzy. Aby urozmaicić zabawę, głośnik wyposażono w profesjonalny mikrofon karaoke oraz system odtwarzania głośników. Dodaj mikrofon ręczny, aby zakończyć konfigurację.

W głośniku znajdują się cztery akumulatory o pojemności 2000 mAh, które zostaną w pełni naładowane w ciągu dwóch do czterech godzin. Odtwarzanie potrwa od sześciu do 10 godzin, w zależności od głośności. Jest dostarczany z pilotem, kablem AUX, kablem USB i instrukcją obsługi.

Zniżka 23% na ten głośnik i zapłać tylko 59,48 USD.

Przenośny głośnik Bluetooth SUPNU

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 360 USD na notebooku Dell XPS 2-w-1 z ekranem dotykowym o przekątnej 13,4 cala