Kup profesjonalny projektor Wi-Fi o wartości 80 USD

Kup profesjonalny projektor Wi-Fi o wartości 80 USD

Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie możesz oglądać ulubionych filmów, siedząc przy ognisku i pijąc kilka piw na swoim podwórku? Może chcesz po prostu obejrzeć swoje ulubione filmy na YouTube z kilkoma przyjaciółmi. Ta umowa zawiera kompletne rozwiązanie tego problemu. Nie po prostu dostajesz Projektor Wi-Fi Dr.J Professional, ale otrzymujesz także przenośny ekran do projektora.

Projektor jest wyposażony w najnowszą technologię i najwyższą natywną rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli i współczynnik kontrastu 8000: 1. Otrzymasz ostrzejszy i bardziej szczegółowy obraz Full HD oraz żywe kolory dzięki wysoko refrakcyjnemu pięciowarstwowemu połączonemu obiektywowi LCD, który to gwarantuje najlepsze wrażenia.

Oferta projektorów Dr J Wi Fi

Projektor Dr.J Professional Wi-Fi umożliwia synchronizację ekranu smartfona przez Wi-Fi lub USB, bez konieczności kupowania dodatkowych kabli. Przesyłaj strumieniowo z telefonu do natywnego projektora 1080P na przenośny ekran, niezależnie od tego, czy zbierasz znajomych na najnowszy film na świeżym powietrzu, czy przesyłasz strumieniowo gry na ekran projektora w salonie.

Natywny panoramiczny ekran 1080P obsługuje maksymalnie 300-calowy ekran, chroniąc oczy dzięki najnowszej technologii obrazowania rozproszonego odbicia. Projektor zawiera porty HDMI, USB, AV, VGA i SD do współpracy z urządzeniami do przesyłania strumieniowego, smartfonami, tabletami, laptopami, konsolami do gier i nie tylko. Bez względu na źródło, możesz je oglądać przez ten projektor na dużym ekranie 120 ″.

Przez następne siedem dni wypłacaj 80,01 USD z tego projektora i ekranu i zapłać tylko 169,98 USD.

Projektor Wi-Fi Dr.J Professional

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 149 USD na odblokowanym smartfonie OnePlus 8T