Kup podświetlaną klawiaturę Bluetooth dla wielu urządzeń od seeda za 30 USD

Kup podświetlaną klawiaturę Bluetooth dla wielu urządzeń od seeda za 30 USD

Mamy teraz tak wiele urządzeń, a wiele z nich wymaga klawiatur. Zamiast mieć inną klawiaturę dla każdej z nich, czy nie byłoby wspaniale mieć tylko jedną, która współpracuje z nimi wszystkimi? Możesz to uzyskać za pomocą Podświetlana klawiatura Bluetooth Seeda z wieloma urządzeniami. Możesz jednocześnie sparować i używać czterech urządzeń jednocześnie. W przeciwieństwie do wielu podobnych klawiatur, ma również klawiaturę numeryczną.

Klawiatura jest kompatybilna z systemami Windows, Android, macOS, iOS i iPadOS. Automatycznie rozpoznaje typ używanego urządzenia i odpowiednio przypisuje klawisze. Przy następnym użyciu połączy się z wcześniej sparowanymi urządzeniami i łatwo przełącza się między urządzeniami. Szczelina, w której umieszczone są urządzenia, jest wystarczająco szeroka, aby pomieścić większość telefonów z etui.

Klawiatura numeryczna dla wielu urządzeń Seeda

Podświetlana klawiatura Bluetooth do obsługi wielu urządzeń firmy seenda ma szerszą wbudowaną podpórkę, która utrzymuje ją na optymalnym nachyleniu, zapobiegając bólowi nadgarstka. Ta ergonomiczna konstrukcja jest szersza w środku, więc nie będzie przeszkadzać podczas przesuwania iPada Pro.Reakcja przełączników nożycowych zapewnia szybkie i wydajne pisanie, a niskoprofilowy, sferyczny kształt klawiszy będzie pasował do czubków klawiaturę palcami i umożliwiają satysfakcjonujący ruch klawiszy.

Dzięki siedmiu podświetlanym kolorom i trzem poziomom jasności nie będziesz miał problemu z pracą bez względu na porę dnia. Klawiaturę można sparować z urządzeniami z technologią Bluetooth 5.1. Wbudowany akumulator litowo-jonowy 1500 mAh można łatwo w pełni naładować za pomocą kabla USB-C, aby zapewnić do 1000 godzin nieprzerwanej pracy przy wyłączonym podświetleniu. Klawiatura może działać do sześciu miesięcy w trybie czuwania.

Zniżka o 29% od ceny tej klawiatury i zapłać tylko 30,59 USD.

Podświetlana klawiatura Bluetooth Seeda z wieloma urządzeniami

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 60 USD na odpornych na zachlapanie prawdziwych słuchawkach bezprzewodowych Sony