Kup odkurzacz robota Yeedi k600 za mniej niż 100 USD

Kup odkurzacz robota Yeedi k600 za mniej niż 100 USD

Szukasz pomocy w poradzeniu sobie z wiosennymi porządkami? Zrobotyzowane odkurzacze mogą pomóc, ale mogą kosztować kilkaset dolarów. Możesz jednak uzyskać plik Odkurzacz automatyczny Yeedi K600 za mniej niż 100 USD. Samoładujący się, cicho czyszczący i przeznaczony do twardych podłóg i dywanów – wszystko, czego potrzebujesz od robota odkurzającego.

Odkurzacz jest chroniony górną pokrywą, która jest wykonana ze szkła odpornego na zarysowania, dzięki czemu zachowuje jego nieskazitelny stan. Nie musisz się martwić o kolizje i upadki, ponieważ ma inteligentne czujniki, które pomogą Ci uniknąć takich wypadków. Może działać do 100 minut na jednym ładowaniu i automatycznie wraca do bazy, aby samodzielnie ładować.

Oferta odkurzacz automatyczny Yeedi Slim

Odkurzacz automatyczny Yeedi k600 jest szczególnie odpowiedni dla zwierząt domowych. Jego zaawansowany bezszczotkowy silnik pracuje z prędkością do 20000 obrotów na minutę, aby zapewnić mocne ssanie, zbierając wszystkie luźne sierść zwierząt domowych w domu. Hałas utrzymuje się na poziomie około 55 dB, mniej więcej na tym samym poziomie, co w kuchence mikrofalowej, więc ani Tobie, ani Twojemu zwierzakowi nie będzie przeszkadzać.

Podwójne szczotki boczne oraz obrotowa szczotka nylonowo-gumowa w kształcie litery V idealnie nadają się do głębokiego czyszczenia. Pracują razem, aby zebrać kurz, brud i duże śmieci. Możesz zwiększyć moc ssania do 1500 Pa w trybie Turbo poprzez dwukrotne kliknięcie przycisku automatycznego. Smukła konstrukcja odkurzacza z łatwością czyści pod sofami, łóżkami i gdziekolwiek indziej, gdzie ukrywa się brud.

Odejmij 60 USD od ceny tego odkurzacza i zapłać tylko 99,99 USD.

Odkurzacz automatyczny Yeedi K600

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup tracker aktywności Fitbit Charge 4 za mniej niż 100 USD