Kup nowy 39-calowy telewizor Insignia Smart HD za mniej niż 200 USD

Kup nowy 39-calowy telewizor Insignia Smart HD za mniej niż 200 USD

Ponieważ globalny kryzys zdrowotny uniemożliwia wielu osobom opuszczenie domów, być może szukasz sposobu, aby zobaczyć wielką grę bez możliwości odwiedzania domu znajomych lub lokalnego spotkania. Dlaczego nie kupić nowego telewizora Smart TV, aby zobaczyć całą akcję? Przejrzyj nowy telewizor Insignia 39 ″ Smart HD które możesz odebrać za mniej niż 200 $.

Ten inteligentny telewizor jest wyposażony w Alexę i pilota głosowego. Poproś Alexę za pomocą pilota o oglądanie gry, uruchamianie aplikacji, znajdowanie ulubionego telewizora i filmów, odtwarzanie muzyki, zmianę wejść, a nawet sterowanie innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi. Po prostu podłącz go, podłącz do Wi-Fi, zrelaksuj się i zacznij cieszyć się nowym smart TV.

Oferta Insignia 39 Smart Tv

Dzięki ponad 500 000 strumieniowych odcinków programów telewizyjnych i strumieniowych filmów, masz do nich dostęp w ramach tysięcy kanałów, aplikacji i umiejętności Alexa. Możesz także oglądać lokalne wiadomości, pogodę i inne ulubione, ponieważ płynnie integruje się z telewizją Over-the-Air, Sling TV, DirectTV Now i nie tylko. Obejrzyj to wszystko na telewizorze.

Insignia 39 ″ Smart HD TV zapewnia jakość obrazu Full HD, która zapewnia realistyczne szczegóły, bogaty kontrast i wspaniałe kolory. Zasilany czterordzeniowym procesorem / wielordzeniowym procesorem graficznym pakiet ten został zaprojektowany z myślą o szybkości i wydajności, zapewniając natychmiastowe wyniki wyszukiwania i płynną reakcję. Dwuzakresowe Wi-Fi, trzy wejścia HDMI i inne opcje umożliwiają łatwe połączenie. Zmień nazwy połączeń, aby pomóc Ci zapamiętać i dostosować ustawienia dla każdego z podłączonych urządzeń.

Weź 30 USD z tego smart TV i kup za jedyne 199,99 USD. Jeśli chcesz być trochę mniejszy, możesz kupić 24-calowy telewizor za jedyne 99,99 USD po zrobieniu 50 USD zniżki.

Nowy telewizor Insignia 39 ″ Smart HD

Czy ten artykuł jest przydatny?

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na drukarce fotograficznej Liene 4 „x 6”