Kup nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 o 100 USD

Kup nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 o 100 USD

Być może czytałeś doniesienia prasowe pod koniec roku o premierze pierwszych komputerów Mac z chipem Apple M1. Możesz śmiało usunąć go ze swojej listy życzeń i kupić już dziś. the Apple 13-MacBook Pro z chipem M1 Otrzymujesz już znaczną zniżkę w wysokości 100 USD na model 512 GB.

Nowy chip Apple M1 z ośmiordzeniowym procesorem graficznym zapewnia szybkość i moc. Zwiększa nawet 2,8 razy większą wydajność procesora i do pięciu razy większą prędkość grafiki. Uczenie maszynowe jest do 11 razy szybsze dzięki zaawansowanemu silnikowi neuronowemu.

13-calowy MacBook Pro z chipem M1 firmy Apple jest dostarczany z systemem macOS Big Sur, co zapewnia znaczące korzyści w zakresie wydajności. Domyślne aplikacje otrzymały aktualizacje, ale nie jesteś ograniczony do aplikacji macOS, ponieważ możesz używać swoich ulubionych aplikacji iOS i iPadOS również na MacBooku Pro.

Oferta Macbook Pro M1 Open

Co więcej, MacBook Pro ma również najdłuższą żywotność baterii ze wszystkich komputerów Mac, wynoszącą nawet 20 godzin, aby mieć pewność, że będzie działać przez cały dzień. Aktywne chłodzenie zachowa również wydajność przez cały dzień. Ma do 2 TB pamięci SSD i do 3,3 GB na sekundę w sekwencyjnych prędkościach odczytu.

Obrazy będą miały głęboką czerń, jasną biel i żywe kolory na wyświetlaczu Retina. Używaj kamery FaceTime HD z najnowszym procesorem sygnału obrazu firmy Apple do połączeń Zoom i możesz mieć pewność, że wszyscy będą Cię dobrze słyszeć dzięki nowym mikrofonom o jakości studyjnej. Podczas gdy następni MacBook Pro mogą nie mieć paska Touch Bar, nadal jest on częścią Magic Keyboard tego MacBooka Pro.

Weź 100 USD zniżki i zapłać tylko 1399 USD za 512 GB Space Grey lub Silver MacBook Pro. Zapłać tylko 1219 USD za 256 GB Silver i 1224,99 USD za 256 GB Space Grey.

Czytać  Zaoszczędź 55% na kamerze internetowej Zealinno 1080P z mikrofonem

Apple 13-MacBook Pro z chipem M1

Czy ten artykuł jest przydatny?