Kup Motorola Moto G9 Play za mniej niż 160 USD

Kup Motorola Moto G9 Play za mniej niż 160 USD

Masz dość szukania tylko smartfonów dostępnych w USA? Motorola Moto G9 Play Jest to tylko międzynarodowy GSM i nie będzie działać z nośnikami CDMA, takimi jak Sprint i Verizon. Ten model 2020 ma teraz 20% zniżki.

Smartfon jest wyposażony w najnowszy procesor Qualcomm 5G, który umożliwia granie w gry w podróży z o 20% wyższą wydajnością i bez opóźnień. Będziesz mógł pobrać swój ulubiony film w ciągu kilku sekund.

Porty Moto G9 Play

Bateria 5000 mAh w Motorola Moto G9 Play zapewnia ponad dwa dni pracy na baterii. Turbopower 20 naładuje Twój telefon w zaledwie 15 minut i pozwoli Ci korzystać z wielu godzin. Jeśli czujesz, że każdego dnia próbujesz zrobić więcej miejsca w telefonie, wbudowana pamięć o pojemności 128 GB sprawi, że nawet nie będziesz myśleć o limitach pamięci.

System aparatów 48 MP zrobi ostrzejsze zdjęcia przy słabym oświetleniu, zdjęcia nocne, zdjęcia szerokokątne i szczegółowe zbliżenia. Są to więcej multimediów, niż można przechowywać w 128 GB.

Zniżka 39,01 USD z ceny tego telefonu i zapłać tylko 159,99 USD. Jest dostępny w kolorze niebieskim. Dostępne są również Moto G 5G, Moto G8 + Power, Moto G8 + Plus, Moto G9 Plus, Moto G9 Power, Motorola One Fusion – 128 GB i Motorola One Fusion – 64 GB.

Motorola Moto G9 Play

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup Willful Smartwatch na Androida i iOS za 32 USD