Kup mini smartwatch Amazfit GTS 2 za jedyne 85 USD

Kup mini smartwatch Amazfit GTS 2 za jedyne 85 USD

Czy byłeś rozczarowany, że nowy Apple Watch nie będzie dostępny do późnej jesieni? Zaoszczędź kilkaset i kup smartwatch już teraz z Inteligentny zegarek Amazfit GTS 2 Mini za jedyne 85 USD. Ma żywotność baterii 14 dni i ponad 70 trybów sportowych.

Smartwatch jest gruby i pozbawiony ramek, ale ma duży 1,65-calowy ekran AMOLED HD z zakrywającym go zakrzywionym szkłem. Do wyboru jest ponad 50 stylów tarcz zegarka i ponad 40 pasujących zawsze na wyświetlaczu. Zamień również własne obrazy w tarcze zegarka.

Smartwatch Amazfit GTS 2 Mini ma wszystkie potrzebne funkcje zdrowotne. Posiada czujnik optyczny BioTracker 2 opracowany przez Huami i monitoruje tętno 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mierzy również Sp02, jakość snu i poziom stresu. Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć swoje ciało, system oceny zdrowia wykorzystuje algorytmy do konwersji danych na wynik.

Bateria smartwatcha Amazfit

Amazon jest również wbudowany, co pozwala zadawać pytania, uzyskiwać wskazówki, tłumaczenia, listy zakupów, sprawdzać pogodę, ustawiać alarmy, sprawdzać inteligentne urządzenia domowe i nie tylko. Steruj również zegarkiem za pomocą sterowania głosowego.

Bateria smartwatcha ma przedłużoną żywotność baterii, która może działać do 14 dni, bez względu na to, gdzie ćwiczysz. Aby uzyskać dostęp do priorytetowych informacji i często używanych funkcji, alertów i ekranu blokady, zegarek zawiera karty bezpośredniego dostępu i aplikację szybkiego dostępu.

Zniżka 15 USD na ten mini smartwatch w jednym z trzech kolorów i zapłać tylko 84,99 USD, zdobądź GTS w jednym z sześciu kolorów za 99,99 USD lub GTS 2E w jednym z trzech kolorów za jedyne 124,99 USD.

Inteligentny zegarek Amazfit GTS 2 Mini

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na słuchawkach Sony WHXB900N z redukcją szumów