Kup mini smartfon BLU Studio za mniej niż 70 USD

Kup mini smartfon BLU Studio za mniej niż 70 USD

Jeśli nie potrzebujesz wszystkich nowszych dzwonków i gwizdków na smartfonie, możesz kupić nowy telefon bez konieczności finansowania lub czerpania z oszczędności. Możesz dostać Mini smartfon BLU Studio za mniej niż 70 $. Otrzymasz odblokowany telefon z pamięcią 32GB, Androidem i telefonem komórkowym 4G, po prostu nie musisz dużo za to płacić.

Posiada ekran 5,5 ″ 18: 9 HD + o rozdzielczości 720 x 1400 i 293 ppi. Ma ośmiordzeniowy procesor 1,66 Hz, który wykorzystuje układy ARM Cortex-A55 do obsługi wszystkich zadań, które mu rzucasz. Telefon zawiera 32 GB pamięci wewnętrznej oraz 2 GB pamięci RAM. Jest też gniazdo micro SD do dodania dodatkowego 64 GB i baterii 3000 mAh.

Oferta Blu Studio Mini Front Back

Smartfon BLU Studio Mini jest dostarczany z fabrycznie załadowanym systemem Android 9.0 Pie. Jest mądrzejszy, szybszy i dostosowuje się, gdy go używasz. Bez względu na to, jak długo musisz dystansować się społecznie lub jeśli ponownie zaczniesz podróżować, będziesz mógł pozostać w kontakcie dzięki 4G LTE i ogólnoświatowemu zasięgowi przewoźnika. Możesz znaleźć lepsze stawki z różnymi planami transmisji głosu i danych, a także z lepszym zasięgiem.

Aby pomóc Ci zapamiętać swoje podróże lub łączyć się przez rozmowy wideo, otrzymasz 8-megapikselowy aparat do selfie. Jest to dodatek do głównego aparatu 13 MP. Oba aparaty mają lampę błyskową LED.

Telefon jest kompatybilny z amerykańskimi sieciami GSM, w tym T-Mobile i Metro PCS. Nie jest kompatybilny z AT&T, Cricket, Verizon, Sprint i Boost Mobile.

Odejmij 10 USD od ceny tego odblokowanego smartfona i zapłać tylko 69,99 USD.

Mini smartfon BLU Studio

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 20% na odkurzaczu i mopie Dreametech D9