Kup membranową klawiaturę do gier ROCCAT Magma za mniej niż 50 USD

Kup membranową klawiaturę do gier ROCCAT Magma za mniej niż 50 USD

Posiadanie odpowiedniego sprzętu do zabawy może być drogie, ale nie musi tak być. Możesz dostać Membranowa klawiatura do gier ROCCAT Magma Dzięki oświetleniu RGB, odłączanej podpórce pod nadgarstki i cichym klawiszom membranowym zapłacisz i tak niecałe 50 dolarów.

Ta klawiatura do gier ma wysokiej jakości gumowe klawisze kopułkowe, dzięki czemu pisanie jest ciche i responsywne. Zaawansowana technologia anti-ghosting zapewnia rejestrację każdego naciśnięcia klawisza, nawet podczas gry.

Technologia Easy-Shift w klawiaturze membranowej ROCCAT Magma do gier dodaje dodatkowe funkcje do niektórych klawiszy. Jest bardziej konfigurowalny w Swarm. Odłączana podpórka pod nadgarstki pozwala sprawić, że gra będzie dla Ciebie naprawdę komfortowa. Łatwo włącza się i wyłącza, aby spełnić wszystkie Twoje zachcianki związane z grami.

Oświetlenie klawiatury do gier Roccat

Opatentowany system oświetleniowy ROCCAT, AIMO Illumination, łączy się z kompatybilnymi urządzeniami i zapewnia intensywne oświetlenie zaraz po wyjęciu z pudełka. 10 dyskretnych diod LED i półprzezroczysta górna płyta to zupełnie nowy sposób na poznanie AIMO. Dzięki pięciu strefom nie ma potrzeby przeprowadzania rozbudowanych ustawień. Klawiatura jest w pełni podświetlana w 16,8 milionach kolorów.

Nie musisz się martwić, że klawiatura nie wytrzyma, ponieważ jest objęta dwuletnią gwarancją producenta.

Zniżka 10 USD na tę klawiaturę do gier i zapłać tylko 49,99 USD.

Membranowa klawiatura do gier ROCCAT Magma

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup Willful Smartwatch na Androida i iOS za 32 USD