Kup laptopa Hyundai Hybook i MicroSD za jedyne 289 USD

Kup laptopa Hyundai Hybook i MicroSD za jedyne 289 USD

Nieczęsto można kupić nowy laptop i kartę microSD za dodatkową pamięć i zapłacić mniej niż 300 USD, ale właśnie to można uzyskać dzięki tej umowie. Możesz kupić Hybook 2021 i pakiet z laptopem MicroSD z 8 GB / 128 GB SSD, 128 GB MicroSD i Windows 10 Home za jedyne 289 USD. Co więcej, otrzymasz bezpłatną aktualizację do systemu Windows 11, gdy zostanie wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku!

Zabierz ten zestaw z laptopem Hyundai Hybook i MicroSD do szkoły i gdziekolwiek chcesz, ponieważ jest lekki, stylowy i przenośny z dużym ekranem ISP o przekątnej 14,1 cala. Ma szybkość i moc do strumieniowego przesyłania multimediów w domu, sprostania obowiązkom, a nawet obciążenia pracą.

Porty Hyundai Hybook

Być może najlepszą cechą pakietu jest rozszerzalna pamięć masowa. Gniazdo M.2 SSD i gniazdo microSD umożliwiają rozszerzenie pamięci do łącznie 256 GB. Zawiera również system Windows 10 Home, procesor Intel Celeron N4120, grafikę Intel HD i baterię 5000 mAh.

Chip Wi-Fi, Bluetooth 4.0 i Windows 10 Home zapewnią Ci łączność, gdziekolwiek wylądujesz. Możesz także połączyć się ze wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi dzięki opcjom portów, od mini HDMI i RJ45 po USB 2.0 i USB 3.0. Ten laptop został niedawno wprowadzony na rynek w lipcu 2021 r., A kiedy go kupisz, będziesz mógł otrzymać system Windows 11 w planowanym wydaniu tej jesieni. Dołączona jest roczna ograniczona gwarancja.

Przytnij kupon o wartości 30 USD w Amazon, aby uzyskać ten pakiet laptopa 8 GB za jedyne 289 USD. Możesz kupić sam laptopa i pakiet laptopa 4 GB ze zniżką oraz w opcjach kolorystycznych w kolorze srebrnym, szarym i srebrnym.

Laptop Hyundai Hybook i pakiet MicroSD

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak zapisać status WhatsApp znajomego na Androidzie