Kup klawiaturę Arteck Wireless Touch TV za 21 USD – uczyń technologię prostszą

Kup klawiaturę Arteck Wireless Touch TV za 21 USD - uczyń technologię prostszą

Jeśli jesteś oddanym streamerem i lubisz robić to w zaciszu swojej sofy lub łóżka, jesteś dostrojony do trudności związanych z próbą znalezienia treści, które chcesz obejrzeć na komputerze, a następnie powrotu do oglądania telewizji. the Bezprzewodowa klawiatura dotykowa TV Arteck znacznie ułatwia ten proces. Zapewnia klawiaturę z gładzikiem do nawigacji z wygodnej kanapy lub łóżka, dzięki czemu nie musisz spieszyć się z powrotem do komputera, aby znaleźć kolejną opcję przesyłania strumieniowego.

Uzyskasz kompatybilność z komputerami podłączonymi do TV, Raspberry Pi, Xbox, HTPC i smart TV. Zwróć uwagę, że jest kompatybilny z Windows i Chrome OS, ale chociaż występują problemy z Mac, można to zrobić. Powodem, dla którego masz trudności z komputerami Mac, jest to, że nie masz kluczy Apple i nie podajesz instrukcji opisujących alternatywne opcje tych kluczy.

Deal Schemat klawiatury bezprzewodowej Arteck

Klawiatura Arteck Wireless Touch TV jest łatwa w konfiguracji. Wystarczy podłączyć odbiornik nano USB do komputera, a klawiatura będzie działać natychmiast, bez sterownika. Będzie działać na odległość 33 stóp.

Klawiatura dotykowa telewizora zapewnia szybki dostęp do typowych funkcji, takich jak głośność, odtwarzanie, kopiowanie / wklejanie i nie tylko. Za pomocą panelu dotykowego można swobodnie poruszać się po ekranie. Klawisze nożycowe są ciche i wygodne, a sterowanie multimediami i klawisze skrótu systemu Windows są na wyciągnięcie ręki.

Uzyskaj 15% zniżki na klawiaturę Touch TV i zapłać tylko 21,24 USD.

Bezprzewodowa klawiatura dotykowa TV Arteck

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 550 USD na 17-calowym laptopie Dell XPS