Kup kamerę internetową Amcrest 1080P z mikrofonem za mniej niż 30 USD

Kup kamerę internetową Amcrest 1080P z mikrofonem za mniej niż 30 USD

Uczestniczymy w wideokonferencjach, zdalnym uczeniu się i wideoczatach od ponad roku i nie wygląda na to, aby ta praktyka miała się w najbliższym czasie zakończyć. Jeśli nie masz jeszcze odpowiedniej konfiguracji i zastanawiasz się, od czego zacząć, rozważ niedrogą kamerę internetową, taką jak Kamera internetowa Amcrest 1080P z mikrofonem do komputera stacjonarnego. Posiada szerokokątny obiektyw i osłonę prywatności.

Kamera internetowa zapewnia rozdzielczość Full HD 1080P przy 30 kl./s i ma rozszerzone możliwości dzięki czujnikowi obrazu 1/3 CMOS i szerokiemu kątowi widzenia 90º. Ma również osłonę prywatności, dzięki czemu wszystko, w tym Ty, jest poza zasięgiem wzroku, gdy nie jest używane. Nie będziesz się martwić, że hakerzy będą Cię szpiegować i będziesz mieć większy spokój ducha.

Klip kamery internetowej Amcrest włączony

Kamera internetowa Amcrest 1080P ma wbudowany mikrofon z redukcją szumów i doskonały dźwięk stereo, aby zapewnić naturalne nagrywanie dźwięku. Zapewni to Tobie i Twoim rozmówcom najlepsze wrażenia podczas wideokonferencji, nawet jeśli znajdujesz się w hałaśliwym otoczeniu domu lub biura.

Urządzenie USB 2.0 typu plug-and-play może być używane z systemami Windows, macOS, Android i innymi, umożliwiając prowadzenie wideokonferencji przez Skype, YouTube, Android IPTV, Zoom, Windows Live @ Messenger, Gmail, WeChat i inne wiadomości błyskawiczne . Aplikacje. Klips montażowy i gwint statywu zapewniają elastyczność w rozmieszczeniu.

Uzyskaj 17% zniżki na cenę kamery internetowej i zapłać tylko 28,99 USD.

Kamera internetowa Amcrest 1080P z mikrofonem do komputera stacjonarnego

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdejmij 80 USD z fotela do gier GTPlayer z podnóżkiem