Kup kamerę bezpieczeństwa Blurams z Alexą za jedyne 25 USD

Kup kamerę bezpieczeństwa Blurams z Alexą za jedyne 25 USD

Jeśli chciałeś zainstalować kamerę bezpieczeństwa w swoim domu, aby monitorować swoje dzieci, rodziców lub starszego krewnego, ale obawiałeś się wysokich kosztów, to jest odpowiedź dla Ciebie. Możesz dostać Kamera bezpieczeństwa Blurams z Alexą za jedyne 25,49 $. W tej cenie możesz wyposażyć swój dom w dwa lub trzy i nadal mieć mniej niż 100 USD.

Kamera zapewnia pokrycie w zakresie 360 ​​stopni z funkcją IR-CUT, zapewniając ostre obrazy bez względu na to, jak ciemne jest pomieszczenie. W sytuacjach, gdy nie chcesz udostępniać tego, co dzieje się wokół aparatu, włącz tryb prywatności. Ciągłe nagrywanie wideo 24/7 (CVR) zachowuje nieprzerwane nagranie przechowywane w chmurze, więc nie musisz się martwić o utratę ważnych obrazów. Wyszukaj określone wydarzenie według czasu lub typu wydarzenia. Alternatywnie obsługuje kartę micro SD do 128 GB i działa tylko z Wi-Fi 2,4 GHz.

Specyfikacje aparatu bezpieczeństwa Blurams

Kamera bezpieczeństwa Blurams z Alexą oferuje inteligentne wykrywanie AI z natychmiastowymi alertami na telefon, jeśli w Twoim domu zostanie wykryty ruch człowieka lub dziwny dźwięk. Nagraj 10-15-sekundowe ostrzeżenie wideo w chmurze, które zostanie zapisane na 24 godziny. Dwukierunkowy dźwięk pozwoli Ci w każdej chwili słodko porozmawiać z dzieckiem lub zwierzakiem i usłyszeć, jak się czuje.

Ulepszona aplikacja Blurams lub oficjalny portal internetowy mogą pomóc w jednoczesnym obserwowaniu nawet czterech kamer. Możesz udostępniać swój obraz z kamery nieograniczonej liczbie osób. Użyj poleceń głosowych przez Alexę lub Asystenta Google, aby poinstruować kamerę, aby transmitowała na żywo do urządzenia z wyświetlaczem. Działa również z IFTTT.

Uzyskaj 49% zniżki na tę kamerę bezpieczeństwa i zapłać tylko 25,49 USD. Nie wymaga abonamentu ani opłat miesięcznych.

Kamera bezpieczeństwa Blurams z Alexą

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 400 USD na telewizorze Sony 75 ″ Google X80J Smart TV