Kup inteligentny głośnik Amazon Echo Dot czwartej generacji za mniej niż 30 USD

Kup inteligentny głośnik Amazon Echo Dot czwartej generacji za mniej niż 30 USD

Szukając głośnika Echo, istnieje kilka różnych opcji. Plik Głośnik Amazon Echo Dot Smart 4.generacji to świetny wybór, jeśli chcesz wypróbować głośnik z obsługą Alexy, zanim zdecydujesz się na znacznie droższy model. Jest to również odpowiednia opcja, jeśli próbujesz utworzyć sieć głośników w swoim domu. To dobry moment na każde rozwiązanie, ponieważ możesz je teraz kupić za mniej niż 30 USD.

The Dot to najpopularniejszy inteligentny głośnik Amazona. Jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się w małych przestrzeniach w domu, biurze, a nawet w przyczepie kempingowej, prawie wszędzie, gdzie chcesz słuchać muzyki z wyraźnymi głosami i zrównoważonymi tonami. Jeśli masz je w wielu pokojach, możesz wysłać powiadomienia do innych mówców, na przykład informując rodzinę, że nadszedł czas na obiad.

Głośnik Echo Dot czwartej generacji

Użyj asystenta głosowego Alexa, aby odtwarzać utwór, wykonawcę lub gatunek za pośrednictwem wybranych usług muzycznych: Amazon Music, Apple Music, Spotify, Pandora i nie tylko. Muzyka to tylko jedna rzecz do słuchania. Możesz także słuchać podcastów radiowych, książek audio i nie tylko. Alexa może ustawić czas, odpowiadać na pytania, dodawać do listy oraz tworzyć wydarzenia w kalendarzu i przypomnienia. Używaj Alexy również do sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, w tym oświetleniem i termostatem.

Alexa Guard można aktywować na inteligentnym głośniku Amazon Echo Dot 4th Gen, aby wysyłać powiadomienia mobilne, jeśli wykryje alarm dymu lub rozbite szkło, gdy Cię nie ma. Uzyskaj jeszcze więcej pomocy dzięki subskrypcji Guard Plus, w tym pomocy w nagłych wypadkach, z którą można zadzwonić przez Alexę. Należy pamiętać, że istnieje przycisk do wyłączania mikrofonu, aby chronić swoją prywatność.

Odejmij 20 USD od ceny głośnika i zapłać tylko 29,99 USD. Kup go w wybranych kolorach: Charcoal, Glacier White i Twilight Blue.

Inteligentny głośnik Echo Dot czwartej generacji

Czytać  Zaoszczędź 400 USD na telewizorze Sony 75 ″ Google X80J Smart TV

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.