Kup inteligentną wagę łazienkową ABYON za jedyne 23 USD

Kup inteligentną wagę łazienkową ABYON za jedyne 23 USD

Jak sobie radzisz ze swoim postanowieniem noworocznym, aby zadbać o sylwetkę i zdrowiej się odżywiać? Jeśli trochę się zrelaksowałeś, to w porządku; możesz to zrobić z nim ponownie Inteligentna waga łazienkowa ABYON. Pomoże Ci to monitorować nie tylko wagę, ale także procent tkanki tłuszczowej, BMI, zawartość wody, BMR, masę mięśniową i nie tylko. Ponadto jest obecnie wyceniony z 43% rabatem.

W sumie 13 podstawowych pomiarów ciała jest śledzonych i analizowanych, aby pomóc Ci utrzymać motywację do swoich postanowień i pomóc Ci osiągnąć cel. Dane z tych pomiarów zostaną zsynchronizowane z dedykowaną aplikacją na system iOS lub Android, a jeśli nie masz teraz przy sobie telefonu, zsynchronizuje się on przy następnym pomiarze i mając go przy sobie. Aplikacja zsynchronizuje również Twoje dane z Apple Health, Google Fit i Fitbit, aby uzyskać dalszą pomoc w śledzeniu celów związanych ze zdrowiem i wagą.

Zaproponuj, aby wkroczyć na skalę Abyon

Gdy wejdziesz na inteligentną wagę łazienkową ABYON, otrzymasz pełną analizę tych 13 pomiarów ciała, aby pomóc Ci bezpiecznie zarządzać planem diety, organizować treningi, zmieniać nawyki i uzyskać formę.

Waga mierzy do 400 funtów, ale bez trudu przełączy się na wybraną jednostkę wagi, czy to funty, kilogramy czy kamienie. Cztery bardzo czułe elektrody na powierzchni wagi automatycznie skalibrują się dla każdej używającej jej osoby, umożliwiając wszystkim członkom rodziny śledzenie ich celów fitness.

Uzyskaj 43% zniżki na tę inteligentną skalę i zapłać tylko 22,94 USD.

Inteligentna waga łazienkowa ABYON

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź do 947 $ na super letniej wyprzedaży Bluetti