Kup głośnik Bluetooth Tribit StormBox za mniej niż 50 USD,

Kup głośnik Bluetooth Tribit StormBox za mniej niż 50 USD,

Jasne, głośnik Bluetooth może nie mieć wszystkich udogodnień inteligentnego głośnika, ale możesz mieć więcej opcji. Tak jest w przypadku Głośnik Bluetooth Tribit StormBox. Jest przenośny, całkowicie wodoodporny i można go sparować z inteligentnym głośnikiem, aby jeszcze bardziej go rozszerzyć.

Nazwany przez CNET „najlepszym przenośnym głośnikiem Bluetooth roku 2021”, oferuje 360-stopniowy dźwięk przestrzenny, który pozwala cieszyć się muzyką jak nigdy dotąd. Ma wyraźne wzloty, szczegółowe średnie i rezonansowe dołki. Ekskluzywna technologia Tribiti XBass zapewnia wypełniające pomieszczenie basy dostępne za naciśnięciem jednego przycisku. Połącz dwa StormBox, aby uzyskać dźwięk przypominający teatr

Torba głośnikowa Tribit Stormbox

Głośnik Bluetooth Tribit StormBox jest całkowicie wodoodporny, dzięki czemu idealnie nadaje się na basen, piknik na plaży lub pod prysznicem na początku dnia. Jest nawet zanurzalny dzięki zaawansowanej wodoodporności IPX7. Można go zanurzać na głębokość do metra na maksymalnie 30 minut.

Dzięki 20 godzinom odtwarzania możesz zabrać go do wszystkich zajęć, od słuchania ulubionej muzyki pod prysznicem po dzień na plaży i powrót do domu. Następnie zakończ dzień wspaniałą nutą, kończąc dzień i sparuj go z urządzeniem Amazon Echo, aby odbierać połączenia i wiadomości bez użycia rąk, odtwarzając miękką muzykę.

Kliknij kupon Amazon i uzyskaj 8,00 USD zniżki na ten czarny głośnik Bluetooth i zapłać tylko 49,99 USD lub kup go w kolorze niebieskim bez zniżki za 61,99 USD lub kamuflaż za 59,99 USD.

Głośnik Bluetooth Tribit StormBox

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 16 USD na aparatach słuchowych FIIL T1X dzięki funkcji Smart Touch