Kup głośnik Bluetooth Oontz Angle Solo za mniej niż 20 USD

Kup głośnik Bluetooth Oontz Angle Solo za mniej niż 20 USD

Jasne, możesz słuchać muzyki ze smartfona, ale wszyscy wiemy, że nie mają one takiej jakości dźwięku, jakiej oczekujemy. Możesz jednak uzyskać kompaktowy i przenośny głośnik Bluetooth i uzyskać wspaniały dźwięk, którego szukasz. Przejrzyj Głośnik Bluetooth Oontz Angle Solo który ma zaskakująco mały współczynnik kształtu. Co więcej, możesz go zdobyć za mniej niż 20 USD.

Ważący mniej niż 8 uncji, ten kompaktowy głośnik ma 3,9 cala długości i 2,8 cala wysokości. Nawet przy tak małych rozmiarach zawiera akumulator, który zapewnia do 10 godzin odtwarzania przy głośności do 2/3 maksymalnej. Posiada stopień wodoodporności IPX5 i jest odporny na zachlapanie, deszcz i kurz. Sprawia, że ​​jest idealnym towarzyszem do gry na świeżym powietrzu, plaży lub basenu, fitnessu itp. Chociaż może wytrzymać delikatne zraszanie lub zachlapanie wodą, nie jest przystosowana do całkowitego lub częściowego wynurzania się.

Przenośny głośnik Bluetooth Oontz

Nadal uzyskasz żądaną głośność z głośnika Bluetooth Oontz Angle Solo. Posiada pełen zakres dźwięku o mocy 5 watów dostarczanych przez niestandardowy przetwornik neodymowy. Wyjście basowe zapewnia opatentowany pasywny radiator basowy firmy Oontz. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń bez użycia rąk, a złącze AUX IN umożliwia podłączenie do telewizorów i urządzeń innych niż Bluetooth.

Głośnik ma zasięg 100 ′ Bluetooth 4.2 i zaawansowaną konstrukcję anteny, co pozwala kontrolować muzykę z odległości do 100 stóp od podłączonego urządzenia. Może to być Echo Dot, Echo, iPhone 6 i nowsze, Samsung 8 i nowsze, Samsung Note i wiele innych smartfonów, komputerów i urządzeń Bluetooth.

Zniżka o 13 USD od ceny tego głośnika Bluetooth i zapłać tylko 16,99 USD.

Głośnik Bluetooth Oontz Angle Solo

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 200 USD na ekranie dotykowym laptopa Microsoft Surface Go