Kup dobrowolny smartwatch za mniej niż 30 USD

Kup dobrowolny smartwatch za mniej niż 30 USD

Monitory fitness są świetne, ale czasami potrzebujesz czegoś więcej, na przykład smartwatcha. Jednak to, co spowalnia, może być kosztem smartwatcha. Możesz go jednak kupić za mniej niż urządzenie do monitorowania kondycji, takie jak Rozmyślny Smartwatch na Androida i iPhone’a. Ma wszystkie potrzebne funkcje trackera fitness, takie jak czujnik tętna i licznik kroków, a także umożliwia wysyłanie powiadomień o połączeniach i wiadomościach, a wszystko to za mniej niż 30 USD.

Ten smartwatch oferuje siedem trybów sportowych, które pomogą Ci zachować formę. Zapewnia dokładne śledzenie wszystkich twoich aktywności, zapewniając jednocześnie tętno, liczbę kroków, dystans, prędkość, spalone kalorie itp. Zachęci Cię również, pokazując postępy w realizacji celów fitness.

Oferta Willful Smartwatch Grey

Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację VeryFitPro na smartfonie z systemem iOS 8.0 i nowszym lub Android 4.4 i nowszym. Odbieraj i czytaj wiadomości SMS i powiadomienia SNS z Facebooka, Twittera, WhatsApp, LinkedIn, Instagrama itp. Nie chcesz, aby podczas treningu przeszkadzały Ci telefony? Rozłącz połączenie bezpośrednio z Willful Smartwatch.

Oprócz monitorowania tętna smartwatch zapewni również analizę jakości snu, rozróżniając głęboki sen, lekki sen i czas na przebudzenie. Jest wodoodporny IP68, dzięki czemu możesz go nosić podczas mycia rąk, biegania przy złej pogodzie i pływania. Bateria o dużej pojemności i niskie zużycie energii zapewniają dłuższą żywotność baterii.

Skorzystaj z 15% rabatu na cenę tego smartwatcha i zapłać tylko 27,19 $. Kup go w czterech kolorach do wyboru: czarnym, niebieskim, szarym lub różowym.

Rozmyślny Smartwatch na Androida i iPhone’a

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 15 USD na kamerze VAVA Dual Dash Cam z 1920x1080P FHD