Kup Apple M1 MacBook Air za 850 USD

Kup Apple M1 MacBook Air za 850 USD

Co jakiś czas znajdujesz ofertę, której nie możesz przegapić. To opisuje tę transakcję w Apple M1 MacBook Air. Otrzymasz nie tylko zniżkę w wysokości 49 USD, ale także zniżkę w wysokości 100 USD przy kasie. Chociaż mówi, aby sprawdzić szczegóły, jeśli umieścisz go w koszyku, zobaczysz, że pojawia się ze zniżką w wysokości 149 USD. To naprawdę zbyt dobre, aby z nich zrezygnować.

Mac M1, który właśnie został wydany pod koniec 2020 roku, ma baterię, która działa przez cały dzień, czyli cały dzień, jeśli nie śpisz przez 18 godzin. To potężny laptop, który pozwala edytować jak profesjonalista i latać po grach akcji. Jest 3,5 razy szybszy niż MacBook Air poprzedniej generacji, dzięki chipowi Apple M1 i 8-rdzeniowemu procesorowi.

Laptop Macbook Air M1

Ten MacBook Air jest też szybki dzięki 8 GB ujednoliconej pamięci. Umożliwia to wykonywanie zadań zużywających pamięć, takich jak przeglądanie wielu kart i otwieranie dużego, wymagającego dużej ilości grafiki pliku. Będzie również pięknie wyświetlać ten plik na wyświetlaczu Retina o przekątnej 13,3 cala w ostrych, wyraźnych i żywych kolorach.

Wbudowane aplikacje umożliwiają pracę, zabawę i tworzenie od razu po wyjęciu z pudełka. Wszystkie Twoje istniejące aplikacje będą działać również na Macu M1, w tym Adobe Creative Cloud, Microsoft 365 i Google Drive. Technologia umożliwia również otwieranie i używanie ulubionych aplikacji na iPhone’a i iPada. Używaj iPada również jako drugiego ekranu, odbierając wiadomości tekstowe i połączenia telefoniczne na laptopie.

Zaoszczędź 149,01 USD na tym 256 GB Mac M1 i zapłać tylko 849,99 USD. Uzyskaj taką samą zniżkę na model 512 GB.

Apple M1 MacBook Air

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak zapisać status WhatsApp znajomego na Androidzie